http://didshahr.ir/252513

10:16 :: 1401/07/19

درآمد از اینستاگرام بسیار سخت بود اما خب افرادی که راهش رو یاد میگرفتند با آموزش دیدن می تونستند درآمد های میلیونی کسب کنند حال چاره چیه؟

images_1665463731.jpg

میشه گفت هزاران نفر از طریق شبکه اجتماعی اینستاگرام در حال کسب درآمد بودند اما قبل از قضیه فیلتر شدن اینستاگرام از افراد با سن کم گرفته تا شرکت های بزرگ در حال درآمد زایی از طریق این شبکه اجتماعی محبوب یعنی اینستاگرام بودند.

همچنین شغل های جدیدی هم پدید اومده بود به نام مدیریت پیج های اینستاگرام که یکی از زیر شاخه های دیجیتال مارکتینگ محسوب می شد.

images 1665463763

جلال اسحاقیان مدیر شرکت وبسکو چه میگوید؟

images 1665463766

افراد زیادی در حال درآمد زایی از اینستاگرام بودند اما خب تاریخچه شبکه های اجتماعی را اگر نگاهی کنیم به این موضوع پی خواهیم برد که یکی یکی اومدند و رفتند و هیچ شبکه اجتماعی نیست که جایگزین بهتری براش پیدا نشه.

اما این روزها بازار وبسایت ها داغ شده است و این موضوعی است که خیلی از افراد بهش توجهی نکردند و همین باعث شد درآمدشون به صفر هم برسه.

پس اگر ما به این فکر می افتادیم که همراه اینستاگرام از طراحی سایت اصفهان نیز بهره میبردیم می توانستیم مشتریان اینستاگرامی خود را دائمی کنیم و به سمت وبسایت خودمون سوق میدادیم که دیگر نگران از دست رفتن آن ها نباشیم.

اما هنوز دیر نیست و تو میتونی سریعا به درآمد قبلیت برگردی و فقط کافیه وارد سایت وبسکو بشی و از تخفیفات طراحی سایت بهره ببری.

اشتباه نشه که ما این تخفیفات رو صرفا جهت شرایط مردم گذاشتیم که در این اوضاع بتونیم کمکی کرده باشیم.

images 1665463767

به طراحی سایت علاقه دای؟؟؟

گاها پیش میاد که خیلی از افراد به جای ادمین اینستاگرام که درآمدشون میشه گفت تعطیل شده بعد از فیلترینگ اینستاگرام می توانند خودشون آستین بالا بزنند و به سمت طراح وبسایت شدن روی بیارند و ادمین سایت های فروشگاه های کوچک و بزرگ بشوند.

اینکه طراحی سایت را برای خودت غول بسازی ازش کار درستی نیست چون می تونی با سیستم مدیریت محتوای وردپرس این کار را بدون کد نویسی حتی انجام بدی فقط کافیه متخصص بشی و درآمد از ماهانه ۱۰ تا ۱۰۰ میلیون کسب کنی.

متاسفانه در ایران خیلی ها ادعا دارند فقط و متخصص نیستند و فقط کافیه تو از طریق آموزش وردپرس وبسکو این تخصص را پیدا کنی.

لازم به ذکر است که آموزش های جلال اسحاقیان بیش از ۲۲ ساعت آموزش مفید با پشتیبانی دائمی هست که از صفر تا صد این موضوع را بهت مثل آب خوردن یاد داده است.

با وردپرس تو این روزها میتونی سایت های شرکتی، فروشگاهی و شخصی و موزیک و … را به راحتی طراحی کنی فقط به وسیله افزونه های رایگانی که در اختیارمون قرار داده شده است.

همه آموزش ها از صفر تا صد در ۱۵ فصل به شما داده شده است مثلا برای سایت های فروشگاهی آموزش رایگان ووکامرس و هر چیزی که لازم است را بهت گفته پس فقط کافیه شروع کنی.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/252513

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *