http://didshahr.ir/252507

06:07 :: 1401/07/18

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل از آغاز ثبت‌نام بیست‌و‌پنجمین دوره ازدواج دانشجویی همسفر تا بهشت خبر داد.

حلقه ازدواج marriage ring

 

حجت‌الاسلام حسنی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: زوجینی که حداقل یک نفر از آن‌ها دانشجو بوده و تاریخ رسمی عقد آنان در فاصله زمانی یک فروردین ۱۴۰۰ الی ۳۱ شهریور ۱۴۰۱ باشد، مجوز ثبت‌نام خواهند داشت.

وی افزود: ملاک شرکت در طرح ملی «همسفرتابهشت» دانشجو بودن حداقل یکی از زوجین در تاریخ رسمی عقد است.

رئیس دفاتر نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه‌های استان اردبیل تصریح کرد: مراسم ازدواج دانشجویی یا طرح ملی «همسفر تا بهشت» با شعار ازدواج به هنگام، آگاهانه، آسان و پایدار جهت فائق آمدن بر این حلقه مفقوده، در جوار بارگاه نورانی حضرت ثامن‌الحجج علی‌ ابن موسی الرضا(ع) برگزار خواهد شد.

حسنی با بیان اینکه ستاد ازدواج دانشجویی با برگزاری مراسم تلاش دارد زوج‌های جوان را با آموزش مهارت‌های زندگی و هنر عشق ورزیدن، در آغاز زندگی مشترک یاری رساند، ادامه داد: به پشتوانه این مهم، دین مبین اسلام به طور مؤکد بر ازدواج آسان به عنوان سنت حسنه اهتمام ورزیده است.

وی افزود: دانشجویان علاقه‌مند به ثبت نام و ورود به این طرح، می‌توانند به سایت ازدواج دانشجویی نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در دانشگاه ها به نشانی ezdevaj.nahad.ir وارد شده و ثبت نام کنند.

ازدواج

آغاز ثبت نام ازدواج دانشجویی در اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/252507

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.