http://didshahr.ir/252327

07:04 :: 1401/07/12

حادثه رانندگی در جاده تازه‌کند به پارس‌آباد مسیر خان قشلاقی در استان اردبیل دو کشته و سه مصدوم برجای گذاشت.

تصادف

مرکز اورژانس پیش بیمارستانی و مدیریت حوادث دانشگاه علوم پزشکی اردبیل اعلام کرد: در حادثه‌ای که در اثر برخورد یک دستگاه تراکتور با یک دستگاه خودرو پژو رخ داد، امدادگران اورژانس ۱۱۵ سریع به محل حادثه اعزام شدند.

در این حادثه دو نفر از سرنشینان خودرو پژو در دم جان باخته و سه نفر مصدوم شدند که مصدومان حادثه پس از اقدامات درمانی اولیه توسط دو دستگاه آمبولانس به بیمارستان امام خمینی (ره) پارس‌آباد منتقل شدند.

ماموران پلس راه پارس‌آباد در حال بررسی علت وقوع این حادثه هستند.

جاده‌های شمالی استان اردبیل یکی از پرحادثه‌ترین راه‌های ارتباطی استان به شمار می‌روند. تصادفات رانندگی در این جاده‌ها همچنان قربانی گرفته و بیش از ۷۰ درصد جان‌باختگان استان را به خود اختصاص داده است.

آخرین آمارهای ارائه شده حکایت از این دارد که همچنان بیشترین قربانیان سوانح رانندگی در استان اردبیل به جاده‌هایی مربوط است که از اردبیل آغاز و با گذر از شهرستان مشگین‌شهر تا منطقه مغان در شمال امتداد می‌یابد و این مسیر بیشترین سهم از تلفات جاده‌ای استان اردبیل را به خود اختصاص داده است.

تصادف موتور

جزئیات حادثه در پارس آباد اعلام شد

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/252327

اشتراک این خبر :

دیدگاه ها

  1. yasha گفت:

    طبق آ ما ر ادا ره ترا فیک در جا ده های ایرا ن دو میلیون ا نسا ن روا نی پشت فر ما ن نشسته است – هر روز که سا لم به خا نه می رسید مثل بر گشتن از جنگ است حتما نما ز شکر را به جا آ ورید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *