http://didshahr.ir/252128

05:36 :: 1401/07/07

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل گفت: ۱۶۰ متخلف حوزه محیط زیست در نیمه اول سال‌جاری به مراجع قضایی در اردبیل معرفی شدند.

محیط بان

 

حسن قاسم پور در نشست تشریح برنامه‌های ۶ ماهه نخست سال‌جاری اظهار کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۱۶۰ متخلف حوزه محیط زیست در این استان به مراجع قضائی معرفی شدند.

وی با بیان اینکه در این مدت از چندین مورد صید و شکار غیرمجاز پیشگیری شد، افزود: در نیمه نخست سال ۳۰ قبضه سلاح از متخلفان شکار کشف و ضبط شده که از این تعداد ۱۲ قبضه اسلحه غیرمجاز و ۱۸ قبضه اسلحه نیز مجاز بوده است.

مدیرکل حفاظت محیط زیست استان اردبیل بیان کرد: صید و شکار غیرمجاز، زنده‌گیری حیات وحش، تعلیف غیرمجاز دام و تخریب منابع زیست محیطی و ایجاد آلودگی از جمله تخلفات انجام شده در حوزه محیط زیست استان اردبیل است.

قاسم‌پور با اشاره به صدور ۲۹۲ مورد اخطاریه در راستای جلوگیری از آلودگی‌های زیست محیطی افزود: مأموران یگان حفاظت محیط زیست استان اردبیل به صورت شبانه روز در مناطق تحت مدیریت و آزاد استان حضور دارند.

وی با بیان اینکه با متخلفان زیست محیطی بدون اغماض طبق قانون برخورد می‌شود، گفت: از مردم و دوستداران محیط زیست تقاضا می‌کنیم هرگونه تخلفات زیست محیطی را به سامانه ارتباطات مردمی ۱۵۴۰ گزارش دهند.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/252128

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *