http://didshahr.ir/252069

11:37 :: 1401/07/05

شهردار اردبیل گفت: تعداد ۸ هشت دستگاه از ۶۰ دستگاه اتوبوس جدید خریداری شده از محل سهمیه ویژه کلانشهرهای کشور، به ناوگان اتوبوسرانی اردبیل اضافه و در خطوط بین شهری به کار گرفته شد.

محمود صفری

محمود صفری با اعلام این خبر به خبرنگاران اظهار کرد: به دنبال تلاش و پیگیری‌های مستمری که از چند ماه قبل، از معاونت عمران و توسعه امور شهری و روستایی وزارت کشور و سازمان شهرداری‌ها و دهیاری‌های کشور صورت گرفته نسبت به اخذ سهمیه ۶۰ دستگاه اتوبوس جدید شهری از محل سهمیه ویژه کلانشهرهای کشور برای تجهیز و نوسازی ناوگان اتوبوسرانی شهرداری اردبیل اقدام شده که هشت مورد آن خریداری شد.

وی گفت: در راستای تحقق اهداف و برنامه‌های شهرداری در بهبود وضعیت خدمات‌دهی به شهروندان عزیز در بخش حمل‌ونقل عمومی شهر، طی یک برنامه منسجم تعداد ۵۲ دستگاه اتوبوس جدید دیگر نیز تا پایان امسال به ناوگان اتوبوسرانی اردبیل افزوده خواهد شد.

شهردار اردبیل با بیان اینکه رعایت انصاف در پرداخت بها یا اعطای معوض برای املاک تملیکی ضروری است، افزود: به دنبال طرح بازگشایی معابر در توسعه شهری، برخی املاک در طرح‌های عمومی واقع شده اند که شهروندان با صداقت و احساس مسئولیت اقدام به توافق با شهرداری جهت بازگشایی محل زندگی خود می‌کنند.

صفری بیان کرد: توسعه شهری و حفظ نظم شهری مسلزم رعایت قوانین و مقررات است که بایستی شهرداری اردبیل با رعایت قانون در پرداخت قیمت به روز این املاک تلاش کند تا منجر به رضایت شهروندان و مالکان شود.

خسارت به اموال عمومی محکوم است

وی همچنین با محکوم کردن برخی اغتشاشات در چند روز گذشته در شهر اردبیل گفت: اموال عمومی شهر متعلق به خود مردم شهراست و اینکه خسارتی به اموال عمومی از جمله آتش زدن سطل زباله و شکستن شیشه اتوبوس‌های شهری وارد شود از نظر انسانی محکوم است.

شهردار اردبیل همچنین با تاکید بر اینکه این نوع اغتشاسات و آسیب زدن به اموال عمومی در شان شهر اردبیل نیست؛ بیان کرد: همواره نیروهای آتش نشانی، نیروهای خدوم خدمات شهری شهرداری اردبیل و دیگر واحدهای خدماتی شهرداری تا پاسی از شب اقدام به پاکسازی معابر از شیشه کردند که متاسفانه با پرتاب سنگ از سوی معترضین مواجه شدند که جای بسی تاسف است.

ترمینال اتوبوس

اتوبوس های اردبیل افزایش یافت

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/252069

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *