http://didshahr.ir/251950

06:20 :: 1401/07/02

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل گفت: تعدادی از افراد در حوادث چند روز گذشته اردبیل دستگیر و بازداشت شدند که آمار قطعی بعد از تکمیل پرونده‌ها اعلام می‌شود.

سید عبدالله طباطبایی

 

عبدالله طباطبایی در جمع خبرنگاران اظهار کرد: تعدادی از افراد در حوادث چند روز گذشته اردبیل دستگیر و بازداشت شدند که آمار قطعی بعد از تکمیل پرونده‌ها اعلام می‌شود.

وی با بیان اینکه اتفاقات اخیر که زیبنده استان اردبیل نبود، افزود: اتفاقاتی که در سطح استان اردبیل تحت هر عنوانی رخ داد صحنه زشتی را در جامعه نشان داد که نباید هیجانات باعث چنین حرکت‌هایی شود.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل بیان کرد: برخلاف آنچه در فضای مجازی مطرح می‌شود خوشبختانه در سطح استان اردبیل هیچ گونه کشته و شهید نداشتیم و در رابطه با آسیب‌های مالی و جراحات نیز شکایت‌ها مردمی در دست بررسی قرار دارد.

طباطبایی با بیان اینکه خوشبختانه این اتفاقات منجر به مرگ هیچیک از هموطنان نشده است، افزود: دستگاه قضائی بدون هیچ خط قرمزی با برهم زنندگان نظم و امنیت مردم برخورد سریع جدی و قاطع خواهد کرد.

عبدالله طباطبایی:جزئیات آمار دستگیری اغتشاشگران در اردبیل

جزئیات آمار دستگیری اغتشاشگران در اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/251950

اشتراک این خبر :

دیدگاه ها

  1. yashar sav گفت:

    شو رش های ایرا ن انقلا ب ۵۷ نیست – بعد از ۴۳ سال جمعیت بیش از ۲ برا بر شده و بی اخلا قی و جها لت ۴ برا بر شده است همه مردود شده اند -بها یی ها و قدرت ها ی بزرگ با اینتر نت طر ح را از با لا ادا ره می کنند – هدف اصلی بیرون کشیدن نیرو ی نظا می از پا دگا ن ها و در جلو ی مردم قرا ر دا دن است و انهدا م نیرو ی نظا می کشور و سقو ط کشور و تجزیه ایرا ن به ایرا نستا ن ها ی پر شیا – آ ذر با یجا ن – بلو چستا ن – قا د سیه خلیج عر بی – کر دستا ن ۰ آ نو قت تما م این عا شقا ن لیبرا ل دمکرا سی در دو بی و کشور ها ی عربی بر ده جنسی
    فرو ش خوا هند رفت . این وا قعیت در یک تا دو سال عملی خو اهد شد وتما م پهبا د ها و را کت ها ی ایرا ن را به حرا ج خو ا هند گذا شت تا کشور بزرگی در خا ور میا نه نه با شد و نه قد علم بکند

  2. yas گفت:

    ظلم در زمین نمی ما ند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *