http://didshahr.ir/251840

05:08 :: 1401/06/29

مدیر پایانه مرزی بیله‌سوار از رشد ۶۱درصدی ترانزیت خروجی از این پایانه مرزی طی ۵ ماه گذشته خبر داد.

ترمینال اتوبوس

لطف‌اله بابایی  در بازدید از پایانه مرزی بیله‌سوار اظهار کرد: در ۵ ماه گذشته ۲۸۵هزار تن کالا توسط ۱۲هزار و ۷۷۶ دستگاه کامیون از مرز بیله سوار ترانزیت خروجی شده که این میزان ترانزیت نسبت به مدت مشابه سال قبل که حدود ۸هزار و۲۰۰ دستگاه بود، رشد ۶۱درصدی را نشان می‌دهد.

وی با اشاره به این‌که از این میزان بیش از ۱۸۷هزار تن کالا توسط ۸هزار و ۳۷۶ دستگاه کامیون ایرانی، ۱۰۱هزار و ۶۶۰ تن کالا توسط ۴هزار دستگاه آذری و ۵هزار و ۱۶۴ تن کالا نیز توسط ۳۲۷ دستگاه کامیون سایر کشورها ازپایانه مرزی بیله‌سوار ترانزیت شده، افزود: پایانه مرزی بیله‌سوار به لحاظ رونق اقتصادی و تجاری جزو ۵ پایانه برتر کشور است.

تردد ۵۷هزار وسیله نقلیه از پایانه مرزی بیله‌سوار

مدیر پایانه مرزی بیله‌سوار عمده کالاهای ترانزیت خروجی‌شده را آب معدنی، سنگ‌های ساختمانی، کاشی، انواع سیمان و چای عنوان کرد و ادامه داد: در ۵ ماه گذشته ۱۸۱هزار تن کالا توسط ۸هزار و ۲۳۰ دستگاه کامیون از مرز بیله‌سوار ترانزیت ورودی شده است.

بابایی تردد نزدیک به ۵۷هزار دستگاه وسیله نقلیه را در این مدت از پایانه مرزی بیله‌سوار یادآور شد و بیان کرد: از این تعداد ۳۲هزار و ۳۳۹ دستگاه ورودی و ۲۴هزار و ۳۷۵ دستگاه نیز خروجی هستند.

وی با اشاره به این‌که در مدت یادشده ۵۶هزار دستگاه کامیون از پایانه مرزی بیله‌سوار تردد نموده‌اند، گفت: از این تعداد ۳۲هزار دستگاه وارد و ۲۴هزار دستگاه نیز از مرز خارج شده‌اند.

رشد ۳۸۳درصدی تردد اتوبوس در پایانه مرزی بیله‌سوار

مدیر پایانه مرزی بیله‌سوار از رشد ۳۸۳درصدی تردد اتوبوس در پایانه مرزی بیله‌سوار خبر داد و تصریح کرد: در ۵ ماه گذشته ۷۴۸ دستگاه اتوبوس از پایانه مرزی بیله‌سوار تردد کرده‌اند که از این میزان ۳۷۴ دستگاه ورودی و ۳۷۴ دستگاه نیز خروجی بوده است.

بابایی اظهار کرد: در مدت یادشده ۲۳ دستگاه سواری خارجی نیز از مرز بیله‌سوار تردد کرده‌اند که از این تعداد ۱۴ دستگاه از مرز خارج و ۹ دستگاه نیز وارد شده‌اند.

رشد ۳۸۳درصدی تردد اتوبوس از پایانه بیله سوار

رشد ۳۸۳درصدی تردد اتوبوس از پایانه بیله سوار

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/251840

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.