http://didshahr.ir/251756

08:29 :: 1401/06/27

معاون برنامه‌ریزی فرماندار بیله‌سوار گفت: نقاط حادثه‌خیز شهرستان بیله‌سوار باید توسط متولیان در اسرع وقت برطرف و از حوادث جاده‌ای جلوگیری شود.

تصادف

معاون برنامه‌ریزی فرماندار بیله‌سوار گفت: نقاط حادثه‌خیز شهرستان بیله‌سوار باید توسط متولیان در اسرع وقت برطرف و از حوادث جاده‌ای جلوگیری شود.معاون برنامه‌ریزی فرماندار بیله‌سوار گفت: نقاط حادثه‌خیز شهرستان بیله‌سوار باید توسط متولیان در اسرع وقت برطرف و از حوادث جاده‌ای جلوگیری شود.مهناز دولتی در شورای ترافیک شهرستان بیله‌سوار اظهار کرد: نقاط حادثه‌خیز شهرستان بیله‌سوار باید توسط متولیان در اسرع وقت برطرف شده و از حوادث جاده‌ای جلوگیری شود.

وی افزود: راه ارتباطی یکی از زیرساخت‌های ضروری است که زمینه حضور سرمایه‌گذاران را فراهم می‌کند و در صورت کاستی در این حوزه توسعه منطقه با مخاطره مواجه خواهد شد.

معاون برنامه‌ریزی فرماندار بیله‌سوار با بیان اینکه شهرداری و اداره راهداری و حمل و نقل دو متولی اصلی رسیدگی به این موضوع هستند، افزود: نظارت بر تابلوهای راهنمایی و رانندگی، خط‌کشی خیابان‌ها و معابر، ایمن‌سازی سرعت‌گیرها، اجرای خط‌کشی و اصلاح نقاط حادثه‌خیز نیز باید در اولویت برنامه‌ها قرار گیرد.

دولتی با اشاره به نزدیک بودن آغاز سال تحصیلی، بر سامان‌دهی سرویس مدارس تأکید کرد و گفت: با توجه به این‌که در آستانه بازگشایی مدارس هستیم، لازم است تمهیدات مورد نیاز در خصوص سامان‌دهی سرویس مدارس اخذ شود.

وی به ساماندهی وانت‌بارهای میوه فروش در سطح شهر نیز اشاره کرد و خاطر نشان کرد: شهرداری و راهنمایی و رانندگی در این خصوص اقدامات جدی صورت دهند تا بیش از این شاهد ترافیک مقابل ادارات و بانک‌ها و خیابان نباشیم.

تصادف موتور

نقاط حادثه خیز بیله سوار حذف می شود

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/251756

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.