http://didshahr.ir/251754

08:19 :: 1401/06/27

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل گفت: باید برای جذب خیرین حوزه سلامت و ترغیب مردم به مشارکت در کارهای خیرخواهانه برنامه ریزی کنیم.

سلامت

علی محمدیان اردی در جلسه نحوه تعامل و جلب مشارکت خیرین حوزه سلامت استان اظهار کرد: باید برای جذب خیرین حوزه سلامت و ترغیب مردم به مشارکت در کارهای خیرخواهانه برنامه ریزی کنیم.

وی با بیان اینکه باید نسبت به ایجاد ارتباط اثرگذار با خیرین در جهت معرفی اولویت‌ها و نیازهای بهداشتی و درمانی اقدام کنیم، گفت: در دین مبین اسلام بر نقش خیریه و کارهای خیرخواهانه در جامعه تاکید شده به طوری که در آیات قرآن کریم همواره وقف، خمس، زکات و انفاق در کنار سایر اعمال دینی نقش پررنگی دارند.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی و درمانی استان اردبیل بیان کرد: از آنجایی که مراکز درمانی و بیمارستانی دانشگاه در خط مقدم مبارزه با بیماری‌ها، تأمین تجهیزات پزشکی و اقدامات متعدد دیگر بهداشتی، درمانی و آموزشی قرار دارد همیشه در تکاپوی تأمین منابع مالی است که حضور خیرین سلامت می‌تواند بستر توسعه حوزه سلامت استان را سرعت ببخشد.

این جلسه که با حضور رئیس بنیاد حمایت از کودکان سرطانی استان، مدیران شبکه‌های بهداشت و درمان شهرستان‌ها، مدیران و اعضای مؤسسات خیریه سلامت بیمارستان‌ها و کارکنان اداره سازمان‌های مردم نهاد و خیرین سلامت دانشگاه در سالن جلسات بنیاد حمایت از کودکان سرطانی برگزار شد، از تعدادی از خیرین سلامت تجلیل شد و در ادامه اعضای جلسه از واحدهای مختلف بنیاد حمایت از بیماران سرطانی بازدید کردند.

دفترچه سلامت

امور خیرخواهانه باید در جامعه نهادینه شود

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/251754

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *