http://didshahr.ir/251711

07:16 :: 1401/06/26

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل از جریمه ۱۲۴ میلیارد ریالی جایگاه سوخت متخلف در این استان خبر داد.

سی ان جی cng

علی رحیمی‌آذر روز جمعه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا، افزود: بر اساس گزارش شرکت پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل مبنی بر عرضه خارج از شبکه توزیع بنزین به ارزش ۲۴ میلیارد ریال با استفاده از کارت‌های سوخته و خارج از رده، توسط یکی از جایگاه‌های عرضه سوخت در استان اردبیل، پرونده‌ای در این خصوص تشکیل شد.

وی گفت: این پرونده به قید فوریت مورد رسیدگی و با توجه به محتویات پرونده و انجام تحقیقات لازم توسط شعبه و اخذ آخرین دفاع، اتهام انتسابی محرز و صاحب جایگاه عرضه سوخت متخلف به پرداخت مبلغ ۱۲۴ میلیارد ریال جزای نقدی در حق دولت محکوم شد.

رحیمی آذر اظهار کرد: خرید و فروش و حمل یا نگهداری کالا خارج از ضوابط تعیینی دولت تخلف محسوب می‌شود و با متخلفان برخورد قانونی خواهد شد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل بیان کرد: با عرضه کنندگان کالا خارج از شبکه توزیع، اخلال‌گران نظم اقتصادی و برهم‌زنندگان آرامش بازار و افرادی که دست به احتکار، افزایش خودسرانه قیمت و یا قاچاق کالا می‌زنند مماشات نشده و برای پرونده‌های تعزیراتی در سریع‌ترین زمان ممکن حتی در محل بازرسی واحدهای صنفی حکم تعزیراتی مقتضی صادر می‌شود.

وی اضافه کرد: تمامی واحدهای تولیدی، خدماتی و توزیعی و اصناف در استان زیر ذره‌بین تعزیرات هستند و به صورت مداوم بر نحوه عملکرد آنها نظارت می‌شود.رحیمی‌آذر پدیده قاچاق و هرگونه فعالیت‌های اقتصادی غیرقانونی را موجب اخلال در نظام اقتصادی کشور دانست و ادامه داد: برخورد با فرصت‌طلبان و سوء‌استفاده‌کنندگان و مفسدان اقتصادی از اولویت‌های دستگاه قضایی است.

وی گفت: هموطنان می‌توانند گزارش‌های خود در رابطه با احتکار، قاچاق کالا، گرانفروشی و کم‌فروشی و عرضه کالا خارج از شبکه توزیع را از طریق سامانه ارتباطی ۱۲۴ سازمان صنعت، معدن و تجارت، سامانه تلفن گویای ۱۳۵ و سایت tazirat۱۳۵ اطلاع دهند.

سی ان جی

جریمه 124 میلیاردی جایگاه سوخت در اردبیل

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/251711

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *