http://didshahr.ir/251553

08:11 :: 1401/06/21

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه اردبیل از تامین و ارسال 94 میلیون لیتر سوخت در پنج ماهه نخست سال جاری به نیروگاه سبلان خبر داد.

حجت مدنی

سید حجت مدنی مدیر منطقه اردبیل از تامین و ارسال 94 میلیون لیتر سوخت در پنج ماهه نخست سال جاری به نیروگاه سبلان خبر داد و افزود: خوشبختانه با تلاش شبانه‌روزی کارکنان منطقه به‌خوبی تاکنون توانسته‌ایم سوخت جایگاه‌های سطح استان و نیروگاه‌ سبلان اردبیل را بدون هیچ‌گونه وقفه‌ای تأمین کنیم.

مدیر منطقه درباره نفتگاز بخش غیر نیروگاهی گفت: مصرف نفتگاز در این بخش در بازه زمانی اشاره شده بیش از 155میلیون لیتر بوده که با آنالیز و مقایسه با مدت مشابه سال قبل 6 درصد افزایش داشته است.

مدنی با تاکید بر ضرورت مصرف بهینه سوخت در بخش خانگی، گفت: منظور از مصرف بهینه کم مصرف کردن نیست، بلکه درست مصرف کردن است و به همین دلیل اگر شهروندان فقط 10 درصد در مصرف انرژی صرفه‌جویی داشته باشند، برق هیچ خانه و کارخانه‌ای قطع نمی‌شود.

وی ضمن تاکید بر ذخیره‌سازی سوخت دوم افزود: قبل از شروع فصل پاییز به همه مصرف‌کنندگان توصیه می‌کنیم که سوخت دوم را ذخیره‌سازی کنند و در مورد نیروگاه نیز این اتفاق می‌افتد، چون معمولا به دلیل عدم صرفه‌جویی در مصرف زمستانی، دچار افت فشار گاز می‌شویم.

چشمه نفت

​ 94 میلیون لیتر سوخت به نیروگاه سبلان ارسال شد

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/251553

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *