http://didshahr.ir/251538

12:14 :: 1401/06/21

فرماندار شهرستان سرعین گفت: وضعیت آب‌درمانی‌ها و بهداشتی بودن فضای آب‌تنی در این مجموعه‌ها به صورت روزانه رصد می‌شود. باقر باقرزاده اظهار کرد:…

شنا

فرماندار شهرستان سرعین گفت: وضعیت آب‌درمانی‌ها و بهداشتی بودن فضای آب‌تنی در این مجموعه‌ها به صورت روزانه رصد می‌شود.

باقر باقرزاده اظهار کرد: نباید به شایعات بی‌پایه و اساس منتشر شده در مورد آلودگی آب درمانی‌ها توجه کرد چرا که به صورت روزانه آب درمانی‌های سرعین مورد رصد و پایش قرار می‌گیرد و به هیچ وجه موضوعات مطرح شده در مورد آلودگی آب درمانی‌ها صحت ندارد.

وی با بیان اینکه بعد از ۲ سال شرایط کرونایی و تعطیلی شهر سرعین امسال با حجم انبوهی از مسافران ورودی به سرعین روبه‌رو هستیم، تصریح کرد: در تابستان امسال اکثر مراکز اقامتی، گردشگری، تفریحی و توریستی سرعین مملو از مسافران داخلی و خارجی بود و ما شرایط مطلوبی را در ایجاد اقتصاد مؤثر گردشگری و توانمندی اقتصادی منطقه شاهد بودیم.

فرماندار شهرستان سرعین به حجم بالای ترافیک در داخل شهر و ضرورت تکمیل رینگ کمربندی سرعین را یادآور شد و گفت: با احداث پل این مسیر امیدواریم با محوریت طرح تفصیلی و جامع شهر سرعین، در سال آینده شاهد بهره‌برداری کامل از این کمربندی باشیم تا تسهیل عبور و مرور و کاستن از بار ترافیکی هسته مرکزی شهر سرعین اتفاق بیفتد.

باقرزاده به جمعیت ساکن شهر سرعین به تعداد پنج هزار نفر و جمعیت شناور اشاره کرد و افزود: برای ارتقای درجه شهرداری درخواست اعمال جمعیت شناور را برای مسئولان کشوری داده بودیم که بر همین اساس قرار است ظرفیت‌های توسعه‌ای در بخش بهداشت و درمان، آموزش و اختصاص سایر امکانات برای سرعین مورد توجه قرار گیرد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود خاطرنشان کرد: با ارتقای درجه شهرداری سرعین امیدواریم طرح‌های توسعه‌ای در این شهرستان به صورت جدی دنبال شده و حرکت‌های مؤثری را در بحث اشتغال و کارآفرینی شاهد باشیم.

باقرزاده اضافه کرد: ما توسعه سرعین را محدود به صنعت گردشگری نکردیم بلکه راه‌اندازی واحدهای تولیدی مختلف به ویژه تولید مصالح ساختمانی استاندارد جز طرح‌های صنعتی منطقه بوده که در دهه فجر امسال با بهره‌برداری از چندین طرح فرصت اشتغال ۱۳۰ نفر در این مجموعه‌های تولیدی فراهم شد.

وی بیان کرد: با اجرای طرح‌های توسعه‌ای با استفاده از تکنولوژی‌های نوین سعی بر این است تا در بخش صنعت ساختمان طرح‌های تولید آجر، سفال و پازل، نیوجرسی، جدول و سایر طرح‌های عمران شهری مورد توجه قرار گرفته و تولید با استانداردهای بالایی را شاهد باشیم.

باقرزاده در مورد محور گردشگری بیله‌درق و جاده ارجستان نیز ادامه داد: این راه ارتباطی از راه فرعی به راه اصلی ارتقا یافته و با تأمین اعتبار به صورت ملی سعی بر این است تا عملیات بهسازی، آسفالت‌ریزی و حتی اجرای طرح هادی در این مناطق مورد توجه قرار گیرد.

فرماندار شهرستان سرعین تصریح کرد: در اکثر روستاهای ۲۶ گانه سرعین طرح هادی اجرا شده و یا با بازنگری این طرح در مرحله اجرا است که انتظار می‌رود با رفع کمبودها و نقصان‌ها زمینه و بستر توسعه بیشتر در این بخش فراهم آید.

سرعین

آب درمانی‌های سرعین مورد رصد و پایش قرار می‌گیرد

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/251538

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *