http://didshahr.ir/251533

11:15 :: 1401/06/21

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: ۵۳۰ میلیارد ریال برای تعریض و بهسازی باند دوم اردبیل- سرچم (راه ارتباطی اردبیل با مرکز…

آسفالت راه

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل گفت: ۵۳۰ میلیارد ریال برای تعریض و بهسازی باند دوم اردبیل- سرچم (راه ارتباطی اردبیل با مرکز کشور) به طول ۹۰ کیلومتر از طریق فاینانس بانک صادرات اختصاص داده شد.

محبوب حیدری روز دوشنبه با اعلام این خبر به خبرنگار ایرنا اظهار کرد: بانک صادرات قدم اول در پرداخت تسهیلات را برداشته و با تخصیص این مبلغ جهش تازه ای در عملیات اجرایی باند دوم اردبیل-سرچم ایجاد می‌شود و شاهد فعال‌تر شدن کارگاه‌های باند دوم اردبیل-سرچم خواهیم بود.

مدیرکل راه و شهرسازی استان اردبیل همچنین از تهاتر نفتی با قرارگاه خاتم الانبیاء برای پرداخت مطالبات و کارکرد موسسه راهبران پیمانکار قطعه هفت اردبیل – سرچم به مبلغ سه هزار میلیارد ریال خبر داطد و گفت: با انجام تهاتر مذکور قطعه هفت این مسیر هم شتاب بیشتری گرفته و امیدواریم در آینده نزدیک شاهد تکمیل و بهره‌برداری از بخش‌هایی از این مسیر باشیم.

حیدری افزود: باند دوم اردبیل- سرچم در هفت قطعه قابل اجرا است که قطعه یک آن به اتمام رسیده و قطعات دوم، سوم و چهارم هم از طریق فاینانس بانک صادرات اجرا می‌شود.

وی اظهار کرد: قطعه پنج و شش این مسیر در دست مطالعه قرار گرفته و قطعه هفت هم از طریق تهاتر نفت اجرا می‌شود که برآورد شده برای تکمیل تمام قطعات در مجموع ۲۶ هزار و ۱۸۵ میلیارد ریال اعتبار مورد نیاز است.

حیدری ادامه داد: تاکنون برای اجرای باند دوم محور ارتباطی اردبیل- سرچم ۲ هزار و ۷۱۹ میلیارد ریال هزینه شده و کل مطالبات پیمانکاران هم یک هزار و ۱۴۲ میلیارد ریال اعلام شده است.

محبوب حیدری:اختصاص 530 میلیارد برای اجرای باند دوم اردبیل- سرچم

اختصاص ۵۳۰ میلیارد برای اجرای باند دوم اردبیل- سرچم

مطالب دیگر
  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/251533

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *