http://didshahr.ir/251531

11:08 :: 1401/06/21

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل گفت: کارخانه نوآوری آب با مشارکت شرکت‌های دانش بنیان در اردبیل راه اندازی می‌شود.

علی حیدری اناری

علی حیدری در نشست مشترک با رئیس پارک علم و فناوری اردبیل با اعلام موافقت اولیه برای اخذ مجوز احداث کارخانه نوآوری آب استان توسط این شرکت افزود: هدف از راه اندازی کارخانه نوآوری آب استان تسهیل ورود شرکت‌های دانش بنیان جهت شناخت مسائل و مشکلات حوزه آب و رفع موانع موجود با استفاده از ظرفیت‌های پارک علم و فناوری است.

مدیرعامل شرکت آب منطقه‌ای اردبیل در این دیدار با اشاره به برنامه‌ریزی جهت استفاده از ظرفیت شرکت‌های دانش بنیان، مراکز رشد و فناوری در بخش آب استان گفت: ورود فناورانه به منظور حل مشکلات و موانع در بخش آب با گسترش سطح همکاری و تعاملات مشترک با پارک علم و فناوری عملیاتی خواهد شد.

حیدری اناری با بیان اینکه براساس سیاست‌های تدوینی تعامل با دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی در دستور کار قرار گرفته است، افزود: با راه اندازی کمیته تحقیقات شرکت، با عضویت اعضای هیات علمی دانشگاهی و مراکز علمی در این کمیته در سال‌های اخیر بیش از ۶۰ مورد طرح تحقیقاتی انجام و جهت پیاده سازی جمع بندی شد.

وی با اشاره به اهمیت حوزه تحقیق و پژوهش در امور آب اردبیل افزود: پژوهش و تحقیقات باید به سمت ارائه راهکارهایی با هدف حل مشکلات روز گام بردارد تا ما بتوانیم از نتایج این پژوهش‌ها برای حل چالش‌های موجود در زمینه منابع آبی استفاده کنیم.

حیدری با اعلام حمایت همه جانبه از ایده‌های فناورانه در حوزه آب بیان کرد: براساس نام‌گذاری سال جاری از سوی مقام معظم رهبری با عنوان تولید، دانش بنیان، اشتغال آفرین، بحث حمایت از شرکت‌های دانش بنیان و همچنین تولیدات مبتنی بر دانش بنیان مورد تاکید است.

مدیرعامل آب منطقه ای اردبیل ادامه داد: کمیته تحقیقات می‌تواند پلی برای ایجاد ارتباط بین دانشگاه‌ها و صنعت آب باشد چرا که استفاده از توان و تجربه در کنار تخصص و علم به روز می‌تواند سبب بهبود فرایند کارها و ارائه خدمات بهتر به مردم شود.

یوسف عباسپور رئیس پارک علم فناوری اردبیل هم در این جلسه با بیان اینکه به دنبال افزایش زمینه‌های همکاری شرکت‌های دانش بنیان با شرکت آب منطقه‌ای استان هستیم گفت: تربیت و پرورش شرکت‌های دانش بنیان در حوزه صنعت آب جهت کمک به افزایش بهره‌وری و اثربخشی از اولویت‌های کاری پارک خواهد بود.

علی حیدری اناری:راه اندازی کارخانه نورآوری آب در اردبیل

راه اندازی کارخانه نورآوری آب در اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/251531

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.