http://didshahr.ir/251509

06:08 :: 1401/06/20

فرماندار اردبیل گفت: با برنامه‌ریزی‌های انجام شده عضویت دانش‌آموزان شهرستان اردبیل در کتابخانه‌های عمومی رایگان می‌شود و این امر هم‌زمان با آغاز بازگشایی مدارس اجرا می‌شود.

کتابخانه

 

سیدمحمد اعتماد اعجازی ۲۰ شهریور در بازدید از کتابخانه مرکزی اردبیل و جلسه با متولیان حوزه کتاب از اجرای طرح ویژه حضور دانش‌آموزان به همراه خانواده‌هایشان در کتابخانه‌ها خبر داد و افزود: این امر نیز با همکاری آموزش‌وپرورش و کانون کتابخانه‌های عمومی اجرا می‌شود.

فرماندار اردبیل گفت: برخورد کتابداران با مراجعه‌کنندگان نیز باید به‌صورت شایسته باشد و خدمات‌دهی ویژه به مراجعین همراه با تکریم در کتابخانه‌ها مبنای کار باشد.

اعتماد اعجازی گفت: نیاز است کتابخانه تاریخی شیخ صفی‌الدین اردبیلی احیا شود که این امر مطالبه مفاخر فرهنگی منطقه است.

وی بر راه‌اندازی کتابخانه تخصصی علوم قرانی و حدیث معارف در شهرستان اردبیل تأکید کرد و گفت: در این زمینه می‌توانیم از ظرفیت واقفان و خیرین نیز استفاده کنیم.

فرماندار اردبیل اظهار کرد: افزایش سرانه مطالعه به‌ویژه با محوریت دانش‌آموزان مبنای کار است که در این زمینه دانش‌آموزان اول متوسطه اولویت است.

فرماندار اردبیل بر استفاده از ظرفیت رسانه ملی و رسانه‌ها و فضای مجازی در ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی تأکید کرد و بیان کرد: غرفه ثابت کتابخانه در محل نمایشگاه بین‌المللی اردبیل برای ترویج فرهنگ کتاب‌خوانی نیز راه‌اندازی می‌شود.

کتاب خطی

خبر خوش فرماندار اردبیل به دانش آموزان

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/251509

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *