http://didshahr.ir/251454

02:03 :: 1401/06/19

در آیینی از جاوید صحرایی مدیر روابط عمومی سابق تجلیل و حبیب احمدی بعنوان مدیر جدید معرفی شد.

حبیب احمدی مدیر روابط عمومی جهاد کشاورزی شد

تعامل با رسانه ها باید سرلوحه کار روابط عمومی ها باشد

رییس سازمان جهاد کشاورزی اردبیل در جلسه تودیع و معارفه مدیر روابط عمومی این اداره گفت: هنر روابط عمومی ارتباط دوسویه و تعامل حسنه با رسانه ها باید باشد.

نادر تقی زاده افزود: رسانه ها بعنوان نماینده افکارعمومی وپل ارتباطی بین مردم و مسئولان تلقی می شوند و هنر روابط عمومی ها برای نیل به اهداف ترسیم شده ارتباط و تعامل سازنده با رسانه ها باید باشد.

وی فعالیت در رسانه را کار جهادی دانست و افزود: صاحبان رسانه ها با نازلترین حقوق و دستمزد و بدون توقع شبانه روزی در راستای توسعه و تعالی جامعه تلاش و در حقیقت کار جهادی می کنند.

وی رسانه ها را بازوی کمکی و فکری روابط عمومی ها قلمداد کرد و خاطرنشان ساخت: در کنار انعکاس فعالیت ها و عملکرد مسئولان ، رسانه ها مطالبه گر بوده وپیگیر مشکلات و مطالبات مردم از مسئولان باشند و با انتقادات بجا و درست و پیشنهادات سازنده کمک حال آنان باشند.

تقی زاده جایگاه روابط عمومی ها در ادارات و نهاد ها را مهم و حساس دانست و اظهار داشت: روابط عمومی ها با برقراری ارتباط اصولی و منطقی با مخاطبان نقش موثری در تبیین عملکرد اداره متبوعه دارند.

وی از روابط عمومی سازمان جهاد کشاورزی اردبیل خواست با بهره گیری از تجارب و تخصص نیروها با تقویت ارتباط درون سازمانی و برون سازمانی ضمن ایجاد اعتماد برای مخاطبین هدف ، در توسعه و پیشرفت اهداف سازمان موثر واقع شوند.

 

مطالب دیگر
  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/251454

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *