http://didshahr.ir/251375

05:35 :: 1401/06/16

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از افزایش 25 درصدی نرخ جابجایی زائران اربعین حسینی خبرداد.

رضا شیرین زاده

رضا شیرین زاده در بازدید از پایانه مسافری شهر اردبیل گفت:با توجه به اینکه اتوبوس ها یک سرخالی هستند با مصوبه ستاد اربعین 25 درصد به نرخ کرایه اتوبوس ها به مسیر مهران افزوده شد.

وی با اشاره به فعالیت 57 شرکت حمل و نقل مسافری در استان اردبیل تصریح کرد: این افزایش نرخ شامل مسافرانی است که از استان اردبیل به مقصد مهران سفر می کنند و نرخ بلیت سایر استان ها همچون مقصد تهران یا ساری به روال قبلی است.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل با اعمال افزایش 25 درصدی، نرخ کرایه های اتوبوس های 25 صندلی را از مقصد اردبیل به سمت مهران 654 هزار تومان،32 صندلی را 551 هزار تومان و 44 صندلی را 446 هزار تومان عنوان کرد.

شیرین زاده نرخ کرایه اتوبوس ها را از مقصد شهرستان پارس آباد به مهران به ترتیب صندلی های 25 نفره را 796 هزار تومان،32 نفره 670 هزار تومان و همچنین 44 نفره را 545 هزار تومان برشمرد و خاطرنشان شد:این نرخ ها در شهرستان ها به دلیل تناسب فاصله ها متغیر است.

وی اظهار داشت:پس از پایان اربعین کرایه ها به حالت عادی بازمی گردد و کسانی که قصد سفر به مقصد مهران دارند بعد از اربعین با همان قیمت های قبلی سفرخواهند کرد.

معاون حمل ونقل اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل از مردم خواست در این ایام که هدف اصلی همه ما خدمتگزاری به زائرین ابا عبدالله الحسین (ع) است از سفرهای غیر ضرور به مقاصد دیگر خودداری و به بعد از ایام اربعین موکول کنند تا خدمت رسانی شایسته ای به عاشقان کربلا داشته باشیم.

شیرین زاده ارائه سرویس های دربستی به سایراستانها را تا پایان طرح اربعین ممنوع اعلام کرد و اظهارداشت:با توجه به اینکه اولویت سفر با مسافران زائران اربعین است کسانی که قصد سفر به مشهد مقدس را دارندنیز جهت همکاری سفرشان رابه بعد از ایام اربعین موکول کنند.

پیاده روی اربعین

افزایش 25 درصدی نرخ جابجایی زائران اربعین حسینی

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/251375

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *