http://didshahr.ir/251332

07:38 :: 1401/06/15

حسن محمدی ادیب از افتتاح سامانه گرمایشی ۱۱۷ مدرسه با ۲۹۱ کلاس درس در استان در هفته دولت اشاره کرد و ادامه داد: برای این طرح‌ها ۲۷۵ میلیارد ریال اعتبار هزینه شد.

حسن محمدی‌ ادیب

مدیرکل نوسازی و تجهیز مدارس استان اردبیل از اعزام تجهیزات برای مدارس استان در قالب کاروانی تا مهرماه خبر داد و گفت: تجهیزات موردنیاز هنرستانی نیز قبلا به نواحی و مناطق ارسال شده است.

حسن محمدی ادیب در نشستی با مسئولان ستاد پروژه مهر استان افزود: در مجموع ۴۱ پروژه آموزشی در فاصله هفته دولت تا مهرماه امسال تجهیز شده و در اختیار آموزش و پرورش قرار می‌گیرد.

وی همچنین از افتتاح سامانه گرمایشی ۱۱۷ مدرسه با ۲۹۱ کلاس درس در استان در هفته دولت اشاره کرد و ادامه داد: برای این طرح‌ها ۲۷۵ میلیارد ریال اعتبار هزینه شد.

وی به مدیران مدارس استان توصیه کرد ، سیستم‌های گرمایشی مدارس را تا آبان ماه بررسی و مشکلات موجود را اطلاع دهند.

رئیس ستاد پروژه مهر استان اردبیل هم در این جلسه با قدردانی از روسا و مدیران مدارس نواحی و مناطق استان به جهت تلاش در راستای پروژه مهر گفت: مدارس با جدیت پروژه مهر را در مدارس اجرایی کردند تا مهر را با مهربانی شروع کنیم.

محمود مشکی افزود: ارزیابان استانی و وزارتی بر اساس فرم‌هایی مدارس را مورد ارزیابی قرار خواهند داد.

وی به تحقق ۲۰ درصد از هدف‌گذاری و سیاست‌های آموزش و پرورش استان در توسعه کمی و کیفی هنرستان‌ها اشاره کرد و گفت: انتظار داریم با تلاش مدیران مدارس ۴۱ درصد از هدف گذاری‌ها در این خصوص تا مهرماه محقق شود.

بخاری مدرسه

افتتاح سامانه گرمایشی ۱۱۷ مدرس در اردبیل

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/251332

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.