http://didshahr.ir/251305

01:42 :: 1401/06/15

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل گفت: پروژه بهسازی،تعریض و آسفالت ۲/۵کیلومتر از سه راهی ثمرین به ثمرین با 13 میلیارد تومان اعتبار به بهره برداری رسید.

آسفالت راه

آیدین هاشمی در مراسم افتتاح این پروژه با بیان اینکه بهسازی راه ثمرین از اولویت ها و مطالبات اصلی مردم منطقه بود افزود:برای اجرای این پروژه که عرض آن 11 متر مربع است،43 هزار متر مکعب عملیات رو کش آسفالت و 37 هزار متر مکعب عملیات خاکریزی و خاکبرداری انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه 3 دهنه آبرو در این پروژه احداث شده تصریح کرد: خط کشی،ایمن سازی،نصب علائم افقی و عمودی این محورتوسط راهداری شهرستان اردبیل از سال 1400 شروع شده بود.
معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل انجام لکه گیری و روکش آسفالت 1 کیلومتر ازسه راهی ثمرین تا سه راهی کرد قشلاقی را یاد آور شدو اظهار داشت:کل محور ثمرین نیز بصورت دستی لکه گیری شده است.

هاشمی ازتعریض و بهسازی سه راهی معصوم آباد تا سه راهی ثمرین به طول 5 کیلومتر خبرداد و خاطرنشان شد:این پروژه با مشخصات راه فرعی جهت تبدیل از راه روستایی به راه فرعی توسط پیمانکار در حال اجرا است.

وی تعریض یک دستگاه پل با دو دهانه 6 متری و یک دستگاه آبرو جهت حذف پیچ خطرناک در راه روستایی کردقشلاقی را از دیگر پروژه های اولویت دارراهداری شهرستان اردبیل عنوان کرد و گفت:این پروژه نیز با پیشرفت فیزیکی 90 درصد در حال اجرا می باشد.

معاون راهداری اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان اردبیل با اشاره به اینکه بهسازی و آسفالت 3 کیلومتر از مسیراردبیل – گندیشمین و تسطیح و بهسازی 4کیلومتر ازراه روستایی خاکی امیرآباد توسط راهداری شهرستان اردبیل انجام شده افزود: 25 کیلومتر از راههای شنی ثمرین تسطیح شده است.

هاشمی تعویض و نصب علائم انتظامی و اخباری در مسیر اردبیل – گندیشمین به تعداد 50 عدد و نصب گاردریل و ارتقای ایمنی در مسیر شیخ احمد – شندرشامی به طول 1 کیلومتررا از دیگر اقدامات مهم راهداران در این مسیر برشمرد.

بهره برداری از پروژه بهسازی،تعریض و آسفالت سه راهی ثمرین به ثمرین

بهره برداری از پروژه بهسازی،تعریض و آسفالت سه راهی ثمرین به ثمرین

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/251305

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.