http://didshahr.ir/251257

12:01 :: 1401/06/14

حسن محمدی ادیب اظهار کرد: در ۶ ماهه اول سال جاری نوسازی مدارس استان اردبیل موفق شد از محل پروژه‌های محرومیت زدایی نسبت به اجرای ۱۹۱ پروژه در اردبیل اقدام کند.

حسن محمدی‌ ادیب

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: پروژه های نوسازی مدارس در اردبیل با اعتباری بالغ بر یک هزار و ۴۸۰ میلیارد ریال اجرایی می شود.

حسن محمدی ادیب اظهار کرد: در ۶ ماهه اول سال جاری نوسازی مدارس استان اردبیل موفق شد از محل پروژه‌های محرومیت زدایی نسبت به اجرای ۱۹۱ پروژه در اردبیل اقدام کند.

وی با اشاره به در حال اجرا بودن ۴۴۶ کلاس درس در استان اردبیل خاطرنشان کرد: حجم عملیات پروژه‌های در حال اجرا در اردبیل ۸۸ هزار و ۱۵ مترمربع برآورد شده است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل به استانداردسازی سیستم گرمایشی ۲۹۱ مدرسه در اردبیل اشاره کرد و گفت: در این مدت ۵ باب مجموعه ورزشی، ۹ باب نمازخانه و ۳۳ چشمه سرویس بهداشتی در مدارس اردبیل ساخته شده است.

محمدی ادیب از تجهیز هنرستان‌های اردبیل با اعتباری بالغ بر ۵۰۰ میلیارد ریال خبر داد و بیان کرد: ۹۱ پروژه نوسازی مدارس در اردبیل در حال اجراست که اغلب این پروژه‌ها خیرساز است.

وی همچنین تعداد کلاس‌های خیرساز و مشارکتی در حال اجرا را ۳۰۲ کلاس اعلام و تصریح کرد: ۱۰ مجموعه ورزشی مدارس در اردبیل در دست اجراست.
مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل افزود: ۱۷۷ پروژه عمرانی و مدرسه‌محور به همت اداره کل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل در حال احداث است.

محمدی ادیب اظهار کرد: در حال حاضر ۱۲۳ مدرسه، هفت سالن ورزشی، ۲ چمن مصنوعی، ۲۰ باب نمازخانه و ۲۵ باب سرویس بهداشتی در مناطق مختلف آموزشی استان در حال احداث است که در مجموع برای این تکمیل این پروژه‌ها ۴۰۰ میلیارد تومان اعتبار نیاز است.

وی خاطرنشان کرد: در هفته گذشته و همزمان با هفته دولت ۴۱ پروژه عمرانی به همت نوسازی و تجهیز مدارس استان آماده بهره‌برداری شد که برای اجرای این پروژه‌ها بیش از ۱۲۰ میلیارد تومان اعتبار هزینه شده است.

محمدی ادیب:اجرای ۱۹۱ پروژه در اردبیل توسط نوسازی اردبیل

اجرای ۱۹۱ پروژه در اردبیل توسط نوسازی اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/251257

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.