http://didshahr.ir/251239

10:14 :: 1401/06/14

در پنج ماهه اول سال ۱۴۰۱، ۴۰ زندانی با وساطت و کمک شورای حل اختلاف شهرستان گرمی از زندان آزاد و به آغوش خانواده بازگشتند.

زندان

حجت الاسلام سید حسین علوی در گزارشی ضمن تشکر و قدردانی از زحمات اعضای شوراهای حل اختلاف استان اردبیل اعلام کرد اعضا و کارکنان شورای حل اختلاف شهرستان گرمی توانسته اند با وساطت و پیگیری های دلسوزانه و خارج از شرح وظایف خود از ابتدای سال ۱۴۰۱ تا پایان مردادماه (پنج ماهه اول سال) زمینه آزادی ۴۰ زندانی مالی غیرعمد را فراهم آورند.

رییس توسعه حل اختلاف استان اردبیل افزود: اکثر اعضا و کارکنان شوراهای حل اختلاف استان اردبیل در اکثر مواقع با هزینه شخصی خود مبالغی را جمع آوری و از ورود محکومین مالی غیرعمد به زندان که به هیچ وجه توان پرداخت بدهی خود را ندارد جلوگیری نموده و پرونده را در اجرای احکام مختومه می کنند.

وی در پایان از تمام خیرین و دلسوزان خواست با مراجعه به توسعه حل اختلاف استان و ستاد ملی صبر و کمک مالی، با همکاری و همدلی از ورود جوانان و سرپرستان خانواده که به صورت غیرعمد در حال روانه شدن به زندان می باشند جلوگیری نماییم تا جلوی تبعات و عوارض ناشی از حبس و آسیب های اجتماعی که به خانواده و خود محکوم علیه وارد خواهد شد را بگیریم.

زندانی

آزادی ۴۰ زندانی مالی در گرمی

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/251239

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *