http://didshahr.ir/251139

05:09 :: 1401/06/10

غلامرضا حسین پور هدف از راه‌اندازی بسیج در اتاق‌های بازرگانی استان‌های کشور را کمک به رفع موانع بخش خصوصی عنوان کرد و افزود: حضور ونقش آفرینی مجموعه بسیج در اتاق‌های بازرگانی به دلیل حفاظت و حراست از مجموعه بخش خصوصی اتفاق مبارکی خواهد بود.

بازار

رئیس سازمان بسیج اصناف و تجار کشور گفت: مجموعه بسیج به خواسته دولت در ذیل وزارت جهاد کشاورزی و وزارت صمت ساماندهی شده و این بسیجیان با حضور در بازار، کارخانه‌ها و بخش توزیع آرامش نسبی در بازار ایجاد کرده‌اند.

غلامرضا حسن‌پور روز پنجشنبه در حاشیه سومین گردهمایی مسئولان و دبیران دفاتر بسیج تجار و فعالان اقتصادی اتاق‌های بازرگانی کشور در اتاق بازرگانی اردبیل  هدف از راه‌اندازی بسیج در اتاق‌های بازرگانی استان‌های کشور را کمک به رفع موانع بخش خصوصی عنوان کرد و افزود: حضور ونقش آفرینی مجموعه بسیج در اتاق‌های بازرگانی به دلیل حفاظت و حراست از مجموعه بخش خصوصی اتفاق مبارکی خواهد بود.

وی اظهار کرد: در سطح کشور بسیج تفاهم‌نامه‌هایی با دولت منعقد کرده که در بحث مانع‌زدایی کارها را دنبال کرده و در این حوزه نیز اتفاقات خیلی خوبی رقم خورده است.

رئیس سازمان بسیج اصناف و تجار کشور درباره شناسایی موانع و مشکلات واحدهای تولیدی ، صنعتی و اقتصادی نیز گفت: سرمایه در گردش ، بروکراسی‌های بانکی، کمبود مواد اولیه و بازار فروش از عمده مشکلات این واحدها است و برای رفع این مشکلات با تمام توان تلاش خواهد شد.

حسن‌پور افزود: با هدف بازاریابی تیم تجاری ما در سوریه حضور یافته و ۱۳ شهریور نیز به عنوان پیشران برای شناسایی فرصت‌های اقتصادی عازم روسیه خواهد شد.

کمک به رفع موانع بخش خصوصی هدف اصلی بسیج تجار

کمک به رفع موانع بخش خصوصی هدف اصلی بسیج تجار

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/251139

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *