http://didshahr.ir/251067

11:28 :: 1401/06/08

رئیس زندان شهرستان گرمی گفت: همکاری ستاد دیه استان در کنار نخبه اردبیلی سبب رهایی ۵۰ نفر از زندانیان مالی شده که ۱۰ نفر آن‌ها از محل فروش اختراعات و ۴۰ نفر دیگر نیز با جلب رضایت شاکیان رهایی یافتند.

زندان

مسعود محمودی در جمع خبرنگاران در اردبیل اظهار داشت: همکاری ستاد دیه استان در کنار نخبه اردبیلی که دانش‌آموخته رشته معماری و عضو جامعه مخترعین ایران، اروپا و آمریکا است سبب رهایی ۵۰ نفر از زندانیان مالی شده که ۱۰ نفر آن‌ها از محل فروش اختراعات و ۴۰ نفر دیگر نیز با جلب رضایت شاکیان رهایی یافتند.

وی بیان کرد: اقدامات این فرد نخبه در استان اردبیل یک اقدام بسیار ارزشمند و مهم است و تاکنون تلاش‌های خوبی در سطح استان اردبیل انجام یافته که امید می‌رود شاهد ترویج فرهنگ صلح و سازش در میان مردم باشیم و مشکلات و موانع موجود در استان اردبیل با جلب همکاری خیران و مردم نوع‌دوست گرمی برطرف کنیم.

رئیس زندان شهرستان گرمی گفت: از ابتدای امسال تاکنون با استفاده از ظرفیت این شعبه و جلب همکاری خیران و مردم نوع‌دوست شهرستان گرمی، پرونده ۴۰ زندانی با تلاش اعضا و کارکنان شورای حل اختلاف مستقر در زندان به صلح و سازش و آزادی متهمان منتهی شده و تعداد زیادی از دعاوی قابل طرح در شورای حل اختلاف زندان، منجر به صلح و سازش طرفین شده و علاوه بر کاستن از بار مراجعات مردمی به محاکم قضایی در کاهش جمعیت کیفری زندان نیز نقش بسزایی داشته است.

محمودی خاطرنشان کرد: از تمام ظرفیت‌های موجود برای کاهش آسیب‌های اجتماعی و نیز بهبود وضعیت استان استفاده می‌کنیم تا بتوانیم با رفع مشکلات و موانع شاهد تحقق اهداف مورد نظر در این زمینه باشیم.

زندان

آزادی ۱۰ زندانی جرائم مالی توسط یک فرد نخبه اردبیلی

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/251067

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *