http://didshahr.ir/250969

09:07 :: 1401/06/06

طرح آبرسانی به روستای آق قلعه شهرستان توریستی سرعین افتتاح شد.

علیرضا نعمت سلطانی

علیرضا نعمت سلطانی

همزمان با آغاز هفته دولت ، وبا حضور مهندس علیرضا نعمت سلطانی رئیس هیئت مدیره ومدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل ،فرماندار،بخشدار بخش مرکزی، اعضای شورای اسلامی شهر ‌،جمعی از مدیران اجرایی و ‌اهالی روستای آق قلعه ،طرح آبرسانی به این روستا افتتاح و واردمداربهره برداری شد.

مهندس علیرضانعمت سلطانی در جریان افتتاح از طرح آبرسانی به روستای آق قلعه واقع درشهرستان توریستی سرعین اظهار کرد:تأمین آب روستاییان به عنوان یک ضرورت مورد دقت و توجه ما بوده وتمرکز اصلی خودمان را روی پروژه‌ها و مجتمع‌های آبرسانی در حال اجرا گذاشتیم که امیدواریم طی برنامه ریزی انجام شده بخش عظیمی از مشکلات آبرسانی روستایی را برطرف کنیم.

وی وضعیت برخی از شهرهای استان را در برخورداری از منابع آب پایدار و مناسب یادآور شد و بیان کرد: همت جمعی بر این است تا یک شرایط مناسب‌تری برای تکمیل پروژه‌های نیمه‌تمام و برخورداری بیشتر روستاییان از منابع آب مورد نیاز فراهم آید.

طرح آبرسانی به روستای آق قلعه ، در قالب احداث مخزن ذخیره بتنی ۱۰۰ مترمکعبی ، اجرای حصار کشی مخزن ، محوطه سازی ، اجرای لوله تغذیه شبکه توزیع آب بطول ۱۱۰۰ متر با لوله ۱۱۰ میلی متر وبا هزینه کرد مبلغ ۹ میلیارد ریال به مرحله افتتاح رسید.

آبرسانی

افتتاح طرح آبرسانی به روستاهای سرعین

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/250969

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *