http://didshahr.ir/250914

07:56 :: 1401/06/05

۴۱ طرح احداث فضای آموزشی و ورزشی مدارس به همراه ۳۳ واحد سرویس بهداشتی و نصب ۱۱۷ سامانه گرمایشی کلاس درس استان اردبیل به مناسبت گرامیداشت هفته دولت طی آیینی افتتاح شده و به بهره‌برداری رسید.

حسن محمدی‌ ادیب

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل روز شنبه در آیین بهره‌برداری از این طرح‌ها گفت: برای اجرای این طرح‌ها، در مجموع بیش از یک هزار و ۴۸۰ میلیارد ریال اعتبار از محل منابع اعتباری ملی هزینه شده است.

حسن محمدی‌ادیب افتتاح ۱۲۷ کلاس درس با زیربنای ۲۰ هزار و ۴۵۰ متر مربع را از جمله شاخص‌ترین این طرح‌ها ذکر کرد و افزود: این طرح‌ها در مناطق مختلف استان اردبیل احداث شده است.

وی بیان کرد: برای اجرای این تعداد کلاس درس، در مجموع یکهزار و ۱۷۰ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده و پس از افتتاح در اختیار نهاد آموزش استان قرار گرفته است.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل، بهره‌برداری از سامانه گرمایشی ۱۱۷ مدرسه با ۲۹۱ کلاس درس را از جمله سایر طرح‌های بهره برداری شده این اداره کل در هفته دولت امسال ذکر کرد و ادامه داد: برای این طرح‌ها نیز ۲۷۵ میلیارد ریال اعتبار هزینه شده است.

وی احداث ۳۳ واحد سرویس بهداشتی در ۱۵ مدرسه با صرف ۳۶ میلیارد ریال اعتبار را نیز از جمله سایر طرح‌های بهره‌برداری شده طی هفته دولت امسال در سطح استان اردبیل اعلام کرد.

در سال تحصیلی ۱۴۰۱ ـ ۱۴۰۰، حدود ۲۵۳ هزار دانش آموز در سه هزار و ۴۰۰ مدرسه و ۱۲ هزار و ۵۰۰ کلاس درس در ۱۹ منطقه آموزشی سطح استان اردبیل و با هدایت ۱۹ هزار نفر معلم و مربی آموزشی مشغول تحصیل بودند.

کلاس مدرسه

بهره برداری از 41 طرح مدرسه سازی در اردبیل

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/250914

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *