http://didshahr.ir/250708

08:55 :: 1401/05/31

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان اردبیل جزئیات قتل بانوی ۳۳ ساله را تشریح کرد و گفت: صدور کیفرخواست و تسریع اقدامات قضایی در اولویت است.

سید عبدالله طباطبایی

سیدعبدالله طباطبایی در ارتباط با تشریح جزئیات قتل بانوی 33 ساله در اردبیل و دستگیری قاتل اظهار داشت: با تلاش کارآگاهان پلیس فرد قاتل در کمتر از 48 ساعت شناسایی و دستگیر شد که تلاش‌های این زحمتکشان شایسته تقدیر و قدردانی است و در اولین فرصت دادستانی برای بررسی موضوع ورود پیدا کرد.

وی با بیان اینکه در حال حاضر نیز متهم بعد از تفهیم اتهام و جرایم بازداشت روانه زندان شده است، افزود: همت دادستانی بر این است تا صدور کیفرخواست و تسریع اقدامات قضایی و ادامه رسیدگی به این پرونده با سرعت بالا ادامه یابد.

باطبایی با بیان اینکه بررسی موضوع این پرونده در دادگاه کیفری و دیوان عالی کشور به صورت فوق‌العاده برای اجرای عدالت در بین مردم انجام می‌شود تا بتوانیم به تمامی اهداف خود در راستای تامین امنیت عمومی دست یابیم، تصریح کرد: ‌از هیچ تلاشی در راستای ایجاد نظم و امنیت دریغ نمی‌شود و اولویت مهم دستگاه قضائی در کنار سایر نهادها و دستگاه‌ها برقراری امنیت عمومی در جامعه است.

دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان با اشاره به اینکه با افرادی که نظم امنیتی جامعه را بر هم زنند، قانون مجازات سخت و بازدارنده‌ای را برایشان در نظر گرفته گفت: حبس طولانی، محرومیت از برخی حقوق اجتماعی و محرومیت از نهاد‌های ارفاقی در انتظارشان خواهد بود.

طباطبایی همچنین از برخورد قاطع دستگاه قضاء و هشدار جدی‌تر از گذشته به برهم زدگان نظم امنیت جامعه و کسانی که از این افراد حمایت می‌کنند در هر لباسی و موقعیتی باشند به زودی سراغشان خواهیم رفت و بدانند هزینه سنگین ارتکاب این جرائم و حمایت از این جانیان را به نفع زیادی پرداخت خواهند کرد.

زن 33 ساله در حال فرار از خانه به کوچه می آید و یک مرد جوان با چاقو او را تعقیب می کند و سپس با ضربات سنگین چاقو باعث قتل وی می‌شود. درباره علت قتل شایعاتی در شبکه های اجتماعی منتشر شده که مهمترین آنها این است زن جوان همسر این مرد بوده و گویا مشکلات خانوادگی داشتند و منجر به درگیری و قتل این زن جوان شده است‌.

در پی وقوع قتل یک زن 33 ساله با سلاح سرد در یکی از محله‌های شهر اردبیل، پرونده‌ای تشکیل و موضوع در دستور کار کارآگاهان پلیس آگاهی استان قرار گرفت. با انجام تحقیقات گسترده، پلیس سرانجام قاتل را در کمتر از 48 ساعت شناسایی و دستگیر کرد که متهم پس از اعتراف به قتل با تشکیل پرونده به مرجع قضایی تحویل شد.

عبدالله طباطبایی:جزئیات بررسی پرونده قتل زن جوان در اردبیل

جزئیات بررسی پرونده قتل زن جوان در اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/250708

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.