http://didshahr.ir/250694

12:21 :: 1401/05/31

به منظور فراهم کردن زمینه اشتغال زندانیان و خانواده آنان، شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل با اداره کل زندان ها همکاری می کند.

محمد اهلی

بر اساس تفاهم نامه فیمابین شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل با اداره کل زندان ها که به امضاء مدیران دو دستگاه رسید، طرفین در خصوص توانمندسازی اشتغال زندانیان و آماده سازی آنان برای ورود به فضای کسب و کار، با یکدیگر همکاری خواهند کرد.

مدیرعامل شرکت شهرک‌های صنعتی استان اردبیل در خصوص این تفاهم نامه اظهار داشت: از جمله برنامه های حمایتی که توسط این شرکت به سرمایه گذاران ارائه می شود بحث آموزش شاغلین واحدهای تولیدی است که از این ظرفیت مهم برای آموزش و توانمند سازی زندانیان نیز استفاده خواهد شد.

محمد اهلی ادامه داد: واحدهای تولیدی وجود دارند که با فراهم کردن اشتغال زندانیان و خانواده آنان، موجب درآمدزایی و ارتزاق این قشر از جامعه شده اند که تلاش خواهد شد با نیازسنجی و شناسایی واحدهای داوطلب و با استفاده از ظرفیت کارآفرینان و صاحبان واحدهای صنعتی، زندانیان واجد شرایط توسط این واحدهای تولیدی مشغول به کار شوند.

وی با بیان اینکه زندانیان بخشی از مردم جامعه هستند که آگاهانه یا ناآگاهانه در این مسیر قرار گرفته‌اند خاطرنشان کرد: برای فراهم کردن مراحل رشد و اصلاح این افراد باید تلاش کنیم تا با مهیا کردن اشتغال و کار آنان، زمینه حضور و پذیرش زندانیان را پس از آزادی فراهم کنیم.

زندان

زمینه اشتغال زندانیان در شهرک صنعتی اردبیل فراهم شد

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/250694

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.