http://didshahr.ir/250548

08:43 :: 1401/05/26

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل گفت: خط انتقال آب علاوه بر مرکز استان، در خلخال، نمین، عنبران، مغان‌سر و مشگین‌شهر در حال اجرا است.

علیرضا نعمت سلطانی

علیرضا نعمت سلطانی

علیرضا نعمت سلطانی  در جریان بازدید از طرح جهاد آبرسانی در اردبیل با بیان اینکه آبرسانی به ۶ شهر استان در اولویت اصلی قرار گرفته است، اظهار کرد: خط انتقال آب علاوه بر مرکز استان، در خلخال، نمین، عنبران، مغان‌سر و مشگین‌شهر در حال اجرا است.

وی بیان کرد: در تأمین منابع آب مورد نیاز هر چند برخی مشکلات و نارسایی‌ها وجود دارد اما تلاش بر این است با اجرایی شدن این طرح‌ها آب پایدار در شهرها و برخی مناطق روستایی به دست شهروندان رسیده و آنها بتوانند از آب بهداشتی سالم استفاده کنند.

مدیرعامل شرکت آب و فاضلاب استان اردبیل ادامه داد: از محل تنش آبی نیز به شهرهای مختلف استان اعتبار مورد نیاز تأمین شده و سعی ما بر این است تا در کنار آبرسانی به شهرها و روستاها، بتوانیم ارتقای وضعیت آبرسانی را در این شهرها شاهد باشیم.

سلطانی ادامه داد: با طراحی تصفیه‌خانه‌های جدید و ارتقا یافته تا افق پنج ساله در این شهرها پیمانکاران سعی می‌کنند تا پروژه‌های مصوب و در حال احداث را به سرانجام رسانده که در این زمینه تأمین اعتبار و منابع نیز با اولویت در حال انجام است.

وی افزود: امیدواریم با همراهی بسیج سازندگی بتوانیم طرح‌های آبرسانی به شهرها و روستاها را به نقطه قابل قبول برسانیم.

اجرای خط انتقال آب در 6 شهر اردبیل

اجرای خط انتقال آب در 6 شهر اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/250548

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *