http://didshahr.ir/250421

07:15 :: 1401/05/23

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل به تشدید برخورد پلیس با رانندگان مخاطره‌آمیز در معابر درون شهری استان اردبیل اشاره کرد.

پلیس راهنمایی و رانندگی

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل گفت: در هفته گذشته خودرو ۱۸ راننده مختلف و پرخطر در این شهر توقیف شد و رانندگان متخلف برای سنجش سلامت روانی به پزشک قانونی معرفی شدند.

سرهنگ سید حجت فتاحی اظهار کرد: این رانندگان با رفتارهای پرخطر از جمله حرکات مارپیچ باعث اخلال در نظم ترافیکی شهر شده بودند.

وی ادامه داد: این رانندگان علاوه بر معرفی به مراجع قضایی، برای انجام سنجش سلامت روحی و روانی و رفتاری به پزشکی قانونی اردبیل معرفی شدند.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی استان اردبیل به تشدید برخورد پلیس با رانندگان مخاطره‌آمیز در معابر درون شهری استان اردبیل اشاره کرد و افزود: تامین آرامش عمومی افراد جامعه از جمله اهداف پلیس در برخورد قانونی با رانندگان متخلف و حادثه‌ساز است.

سرهنگ فتاحی تامین آرامش روانی جامعه را از اولویت های پلیس برشمرد و اضافه کرد: پلیس با رانندگانی که با انجام حرکات نمایشی و مخاطره‌آمیز باعث سلب آرامش و آسایش مردم شوند، بدون اغماض برابر قانون و مقررات برخورد خواهد کرد.

وی اظهارامیدواری کرد با عمل به توصیه‌های پلیس و با رعایت دقیق قوانین و مقررات راهنمایی و رانندگی از سوی رانندگان، تلفات ناشی از حوادث رانندگی در استان به کمترین حد ممکن برسد.

تشدید برخورد پلیس با رانندگان مخاطره‌آمیز در معابر اردبیل

تشدید برخورد پلیس با رانندگان مخاطره‌آمیز در معابر اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/250421

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *