http://didshahr.ir/250417

07:49 :: 1401/05/23

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان نیر گفت:در 4 ماهه گذشته 40 کیلومتر از سیستم روشنایی این شهرستان توسط راهداران نگهداری شده است.

قیر آسفالت

 

مهدی نجفقلی زاده در بازدید از محور نیر- سراب با بیان اینکه در مدت یاد شده راهداران در جهت ارتقای ایمنی راهها380 کیلومتر عملیات شانه زنی و تسطیح انجام داده اند افزود:4 کیلومتراز افتادگی شانه در راه اصلی سراب و راههای روستایی این شهرستان اصلاح شده است.

وی با اشاره به اینکه صیانت وحفاظت از حریم راه بعنوان سرمایه ملی خط قرمز راهداری است تصریح کرد:با حضورگشت راهداری در محورها تاکنون از 36 مورد تجاوز به حریم راه و ساخت وسازغیرمجاز جلوگیری بعمل آمده،250مورد مجوزساخت وساز صدور و 4 مورد از تابلوهای تبلیغاتی غیرمجاز نیز جمع آوری شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان نیر روکش آسفالت 18 کیلومتر از محورهای مواصلاتی این شهرستان را یادآور شدو اظهار کرد:با استفاده از هزار و200 تن آسفالت سرد و گرم محورهای مواصلاتی شهرستان نیر در 4 ماهه گذشته لکه گیری شده است.

نجفقلی زاده از 500 کیلومترعملیات اصلاح رانش در مسیر دگمه داغیل به قوناق قیران خبردادو بیان کرد:راهداران 3 کیلومتر از راه روستایی بالا کندی را بهسازی، 11 هزار متر مکعب عملیات خاکبرداری در محور توتونسیر به قوناق قیران بطول 3 کیلومتر انجام و 400 متر از راه روستای آقچای وسطی را نیزشن ریزی کرده اند.

وی انجام 600 مترمکعب پاکسازی حاشیه جاده از نخاله ساختمانی،نصب 7 کیلومتر سرعت گیر پلاستیکی،رنگ آمیزی سرعت گیرهای آسفالته،برچیدن 40 عدد از تابلوهای فرسوده و معیوب،شستشوی 300 عدد از علائم،رنگ آمیزی 2هزار و500 عدد از پایه تابلو،تعمیر و مرمت 70 شاخه گاردریل و انجام 6 هزار متر مربع عملیات شن ریزی در راههای شنی را از دیگر اقدامات مهم راهداران در مدت یاد شده برشمرد.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان نیردر مدت یاد شده از انجام 70 کیلومتر خط کشی در محورهای مواصلاتی این شهرستان خبرداد و خاطرنشان کرد:در 4 ماهه گذشته راهداران 8 هزار متر مربع آسفالت ریگلاژی انجام داده و در کنار 80 عدد از تیرهای روشنایی 2 هزار متر مکعب دپوی خاکی ایجاد کرده اند.

نجفقلی زاده در جهت آگاهی رانندگان در جاده تهیه و نصب حدود 300عدد تابلوهای انتظامی،اخطاری و اطلاعاتی را یادآور شدو تصریح کرد:با هدف آشکارسازی نقاط پرحادثه 16 عدد استوانه ایمنی در جاده های شهرستان نیر نصب شده است.

وی گفت: اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان نیر مسئولیت نگهداری 416 کیلومتر راه اصلی،فرعی، روستایی و بزرگراه را بر عهده دارد.

نگهداری 40 کیلومتر از سیستم روشنایی شهرستان نیر

نگهداری 40 کیلومتر از سیستم روشنایی شهرستان نیر

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/250417

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *