http://didshahr.ir/250384

04:53 :: 1401/05/22

رسول بخشی زاد

کمال افراد را حفظ کنیم

وجود افراد خبره و با انگیزه در هیات های ورزشی زمینه ساز رشد آن رشته ورزشی است.

چندی پیش به اتفاق پسرم برای پر نمودن اوقات فراغتش به استادیوم رضازاده رفتم بر حسب تصادف تایم تمرین ورزشکاران تیر و کمان در سالن ورزشی بود، پسرم از تمرین و نحوه آموزش مربی این رشته ورزشی خوشش آمد و آغازی شد تا چند جلسه ای برای آموزش و لذت بردن از این ورزش فرحبخش به سالن ورزشی رضازاده مراجعه کنیم، نکته ای که برایم جالب آمد نحوه مدیریت و برنامه ریزی منظم، آموزش از مبتدی تا حرفه ای، نظارت بر تمرین های مستمر و آماده کردن بازیکنان حرفه ای این رشته ورزشی برای مسابقات بود.

صمیمیت بین بازیکنان، مربیان و دست اندرکاران هیات تیراندازی آنقدر زیاد بود که کمبود هر یکی را دیگری جبران می کرد بنحوی که هیچ وقت احساس نقصانی نمی شد شاهد بودم بازیکنان پیش کسوت و ماهر در امر آموزش برای مبتدیان و نیمه حرفه ای های این رشته با مربیان همکاری می کردند، بعضا به صورت اختصاصی نحوه ایستادن، زه در کمان کردن، به دست گرفتن تیر و کمان و پرتاب تیر را به مبتدیان آموزش می دادند.
تعامل، صمیمیت در هیات تیراندازی با کمان با مدیریت خوب آقای کمالی باعث شده بود که بازیکنان زیادی مجذوب این رشته ورزشی شوند و ما شاهد موفقیت روزافزون در گسترش این رشته ورزشی در استان و همچنین شاهد موفقیت بازیکنان در میادین مسابقات بودیم.

وجود افراد خبره و با انگیزه در هیات ورزشی زمینه رشد آن رشته ورزشی را فراهم می سازد چیزی که در هیات ورزشی تیراندازی با کمان قابل مشاهده است.

متاسفانه باخبر شدیم به خاطر غرض ورزی و کینه توزی شخصی، یکی از خادمین ورزشی استان آقای کمالی رئیس هیات تیراندازی با کمان، از مسئولیت فوق کنار گذاشته شده است. نمی دانم به این عمل چه می شود گفت، سوزاندن نیروی زبده و با انگیزه به نیت غرض ورزی و کینه توزی که کارنامه درخشانی در زمان تصدی مسئولیت خود داشته است.

امید است مسئولین استان به فکر جوانان و آینده ورزشی استان باشند و با این رفتارهای خودخواهانه که موجب افت ورزشی استان خواهد شد مقابله کنند.

 مدیر مسئول نشریه نوید سحر

مطالب دیگر
  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/250384

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.