http://didshahr.ir/250371

02:59 :: 1401/05/22

در جریان بازدید نائب رئیس مجلس شورای اسلامی از شهرک صنعتی اردبیل2 که به مناسبت فرا رسیدن روز ملی حمایت از صنایع کوچک انجام شد، از چند واحد تولیدی این شهرک صنعتی تقدیر و قدردانی شد.

بهزاد مهدوی

بهزاد مهدوی معاون صنایع کوچک این شرکت در حاشیه این بازدید اظهار داشت: فرا رسیدن روز ملی حمایت از صنایع کوچک فرصت مغتنمی برای به تصویر کشیدن جایگاه واقعی صنایع کوچک و ارج نهادن بر ارزش های معنوی و اجتماعی مجاهدان عرصه اقتصادی است تا یکبار دیگر قدردان تلاش های این قشر از جامعه پرتلاش باشیم.

مهدوی ادامه داد: در بخش حمایتی صنایع کوچک، حمایت های مختلفی از واحدهای تولیدی انجام می شود که هریک از این حمایت ها در راستای افزایش تولید و اشتغال واحدهای تولیدی بسیار کارگشا بوده است.

معاون صنایع کوچک شرکت شهرک های صنعتی استان اردبیل از تحقق کامل برنامه های حمایتی این شرکت در سال گذشته خبر داد و افزود: خوشبختانه با برنامه های حمایتی که در سال 1400 از واحدهای تولیدی انجام شد، در ارزیابی های سازمان صنایع کوچک و شهرک های صنعتی ایران جزو استان های موفق و برتر بودیم.

وی از جمله این برنامه های حمایتی را برگزاری دوره های آموزشی، تورهای صنعتی، بازدید از نمایشگاه های داخلی و خارجی و دهها برنامه حمایتی دیگر برشمرد و افزود: با برنامه ریزی هایی که در سال جدید انجام شده است این نوع حمایت ها همچنان ادامه خواهد یافت.

مهدوی:تقدیر از چند واحد تولیدی شهرک صنعتی اردبیل2

تقدیر از چند واحد تولیدی شهرک صنعتی اردبیل2

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/250371

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *