http://didshahr.ir/250206

01:13 :: 1401/05/18

این مادر درباره چاقوکشی خود علیه پسرش گفت: خواهر و برادر بخاطر حمام با همدیگر بحث کردند و من مثل هر مادر با چاقویی که دست داشتم او را تهدید کردم.

داستان حمام خواهر و برادر به چاقوکشی کشید

مرد میان سالی درباره رفتارهای خشن همسرش به مشاور و مددکار اجتماعی کلانتری گفت: من و اعظم ۲۲ سال پیش در یکی از ازدواج کردیم. او دختر خاله ام بود و به دلیل همین نسبت فامیلی خیلی زود مراسم ازدواج مان برگزار شد و زندگی مشترک مان را آغاز کردیم اما بعد از ازدواج من با تشویق یکی از همکارانم که او نیز مانند من در کارگاه پیراهن دوزی کار می کرد به مصرف تفننی مواد مخدر روی آوردم. طولی نکشید که خودم یک مغازه پیراهن دوزی راه اندازی کردم و به قول معروف زندگی ام روی ریل افتاد.

در این سال ها و در حالی که صاحب دو فرزند شده بودیم من به یک معتاد حرفه ای تبدیل شدم. اگرچه اعظم نیز در خانه لوازم تزیینی درست می کرد و کمک خرج خانه بود اما از هشت سال قبل اختلافات ما شروع شد و شدت گرفت چرا که من فقط به فکر تهیه مواد مخدر بودم و از خانواده ام غفلت کردم.

بعد از چند سال اختلافات ما به حدی رسید که چندین بار تا مرز طلاق پیش رفتیم اما باز هم با میانجی گری بزرگ ترها به زندگی مشترک مان ادامه دادیم.

خلاصه از سه سال قبل من که در بن بست اعتیاد قرار گرفته بودم بالاخره مسیر درست زندگی را پیدا کردم و اعتیادم را کنار گذاشتم ولی باز هم روابط سرد ما ادامه یافت تا جایی که دودستگی در خانواده ما به وجود آمد.

دخترم طرفدار مادرش شد اما پسرم از من حمایت می کرد به گونه ای که درگیری خواهر و برادر نیز ما را به جان یکدیگر می انداخت.

این رفتارها به جایی رسید که همسرم با چاقو به پسرم حمله ور شده و او را تهدید به قتل کرده است.

به دنبال اعلام شکایت این مرد میان سال، اعظم نیز به کلانتری دعوت شد و در حالی که حیرت زده به فیلم چاقوکشی می نگریست درباره این ماجرا گفت: اگر چه من و همسرم به دلیل اعتیادش اختلافاتی با یکدیگر داشتیم و بین فرزندان مان نیز دودستگی به وجود آمده بود ولی قرار گذاشتیم تا روزی که صیغه طلاق جاری نشده است زیر یک سقف زندگی کنیم. در این میان وقتی همسرم اعتیادش را ترک کرد اختلافات ما حادتر شد چرا که او به بهانه کمک به زنان معتاد با آن ها ارتباط صمیمانه تری برقرار می کرد.

«قادر» درحالی مدعی بود که فقط قصد دارد برخی از زنان معتاد را از این منجلاب بیرون بکشد که با یکی از آن ها چندین ساعت به صورت تلفنی گفت وگو می کرد یا با یکدیگر به بیرون از شهر می رفتند. زمانی که به او اعتراض می کردم رفتارش با یک زن مطلقه جوان درست نیست کتکم می زد و مرا از خانه ای بیرون می انداخت که با هزاران سختی و بدبختی در دوران اعتیادش خریده بودیم.

در این شرایط دخترم که رنج و سختی های مرا دیده بود به طرفداری از من پدرش را سرزنش می کرد اما پسرم به دلیل قول خرید موتورسیکلت به حمایت از پدرش برمی خاست. این موضوع باعث شد خواهر و برادر نیز مقابل یکدیگر قرار بگیرند. پسرم حمید نیز مرا اذیت می کرد تا پدرش برای او موتورسیکلت بخرد.

تا این که چند روز قبل حمید به حمام رفت تا دوش بگیرد ولی در همین زمان دخترم نیز به خاطر آورد که لباسش را در حمام جا گذاشته است ولی پسرم اجازه نداد او از رختکن حمام لباس هایش را بردارد. همین موضوع به درگیری بین آن ها انجامید و حمید بعد از خروج از حمام با چوب چند ضربه به پای خواهرش زد و سپس روی مبل نشست و با گوشی تلفنش مشغول شد. من هم که در آشپزخانه درحال پوست کردن سیب زمینی و بادمجان بودم چاقو به دست به پذیرایی آمدم و در حالی که دستم را به عنوان هشدار تکان می دادم مانند خیلی از مادران دیگر به پسرم گفتم اگر یک بار دیگر خواهرت را اذیت کنی، تو را می کشم و ادامه دادم تو به طرفداری از پدرت تا این اندازه مرا اذیت می کنی درحالی که من تو را به دنیا آورده ام و …

این در حالی بود که پسرم با خونسردی روی مبل نشسته بود و از من فیلم می گرفت تا آن را به پدرش بدهد. اکنون نیز همسرم با همین ترفند از من شکایت کرده است و …

داستان حمام خواهر و برادر به چاقوکشی کشید

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/250206

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *