http://didshahr.ir/250010

07:31 :: 1401/05/12

علی رحیمی آذر گفت: یک‌هزار و ۲۷۹ پرونده تخلف واحد صنفی در ۴ ماهه اول سال‌جاری در تعزیرات استان اردبیل تشکیل شد.

جریمه تعزیرات

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل گفت: ۱۰۰۰ پرونده تخلف واحد صنفی در ۴ ماهه اول سال‌جاری در تعزیرات استان اردبیل تشکیل شد.

علی رحیمی آذر در جمع خبرنگاران با اشاره به اینکه چهار هزار و ۹۷۰ پرونده تخلف اقتصادی، مورد رسیدگی قرار گرفت، اظهار کرد: یک‌هزار و ۲۷۹ پرونده تخلف واحد صنفی در ۴ ماهه اول سال‌جاری در تعزیرات استان اردبیل تشکیل شد.

وی با بیان اینکه متخلفان در مجموع به پرداخت بیش از ۵۹ میلیارد ریال جزای نقدی محکوم شدند، افزود: در چهار ماه نخست امسال پنج هزار و ۲۵ فقره پرونده به این اداره کل وارد و بعد از رسیدگی و محکومیت متخلفان به جزای نقدی یاد شده، مبلغ ۱۰۹ میلیارد ریال جریمه وصول شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان اردبیل بیان کرد: چهار هزار و ۲۸۳ مورد از پرونده‌های متشکله مربوط به حوزه کالا و خدمات، ۴۱۲ فقره در رابطه با قاچاق کالا و ارز و ۳۳۰ فقره مرتبط با بهداشت و درمان و از اهم پرونده‌های مورد رسیدگی ۷۶ فقره مربوط به احتکار به ارزش ۲۹ میلیارد ریال، ۹۲۶ فقره پرونده گران فروشی به ارزش ۲۵ میلیارد ریال بوده است.

رحیمی آذر ادامه داد: جهت تشدید بازرسی در حوزه آرد و نان و محصولات لبنی و روغن موتور، با همکاری ارگان‌ها و سازمان‌های ذیصلاح، از زنجیره‌های نانوایی و توزیع‌کنندگان و عمده‌فروشی‌های روغن موتور بازرسی و برخی نانوایی‌های متخلف پلمب و به پرونده تخلف فروشندگان روغن موتور و شرکت‌های تولید محصولات لبنی رسیدگی شد.

وی میانگین مدت زمان رسیدگی به پرونده‌های تشکیل شده در چهار ماه نخست سال‌جاری را ۶ روز اعلام کرد و گفت: تعزیرات حکومتی، هرگونه تخلف احتمالی را رصد و با متخلفان اقتصادی بخصوص در حوزه کالاهای اساسی و مایحتاج مردم بشدت برخورد می‌کند و سامانه تلفن گویای ۱۳۵ و سایت tazirat۱۳۵ به صورت شبانه‌روزی آماده دریافت شکایات و گزارشات مردمی است.

علی رحیمی آذر:تشکیل یک‌هزار  پرونده تخلف در تعزیرات حکومتی اردبیل

تشکیل یک‌هزار پرونده تخلف در تعزیرات حکومتی اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/250010

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *