http://didshahr.ir/249993

01:24 :: 1401/05/12

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان اردبیل گفت:درجهت ارتقای ایمنی راهها 600 کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان اردبیل در4ماهه گذشته تجدید خط کشی شده است.

قیر آسفالت

بهرام خیاوی در بازدید از بزرگراه اردبیل مغان با بیان اینکه راهداران پرتلاش در مدت یاد شده 15 کیلومتر از محورهای مواصلاتی شهرستان اردبیل را روکش آسفالت کرده اند افزود: در مدت یاد شده 12 هزار مترمربع عملیات لکه گیری و رفع چاله انجام شده است.

وی با اشاره به اینکه هموارسازی راههای روستایی در جهت تسهیل در رفت وآمد آنها از اولویت های مهم راهداری است تصریح کرد:در 4 ماهه گذشته 2هزارکیلومتر از حریم راههای شنی و خاکی این شهرستان تسطیح ورگلاژ شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان اردبیل اصلاح و رفع 220 کیلومتر از افتادگی شانه راه را یادآور شد و اظهار کرد:در مدت یاد شده راهداران در دماغه ها و نقاط پربرخورد بیش از هزار عدد دپوی خاکی ایجاد و استوانه ایمنی نصب کرده اند.

عضو شورای اداری شهرستان اردبیل از شناسایی و قلع و قمع 235 مورد تجاوز به حریم راه و ساخت وسازهای غیرمجاز در شهرستان اردبیل خبرداد و بیان کرد:تاکنون با حضور 250 مورد گشت حریم در راهها 52مورد ساخت وسازغیرمجاز متوقف و قلع وقمع شده،70 مورد تابلو و بنرهای تبلیغاتی غیرمجاز از سطح جاده شناسایی و برچیده شده،برای 58 مورد ساخت و ساز ودرختکاری غیرمجاز اخطار ابلاغ شده واز 20 مورد حفاری غیرمجازنیز جلوگیری شده است.

وی با اشاره به فعالیت 34 شرکت فعال حمل ونقل کالا جابجایی 575 هزارتن کالا را در 4 ماهه گذشته یادآور شدو خاطرنشان کرد:در مدت یاد شده 391 هزار برگ بارنامه در شهرستان اردبیل صادر شده است.

رئیس اداره راهداری و حمل ونقل جاده ای شهرستان اردبیل از جابجایی 297 هزار نفر مسافر از این شهرستان در 4 ماهه گذشته خبرداد و تصریح کرد:این میزان جابجایی در قالب 50 هزار و 695 سفر انجام شده است.

خط کشی 600 کیلومتر از محور مواصلاتی شهرستان اردبیل

خط کشی 600 کیلومتر از محور مواصلاتی شهرستان اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/249993

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.