http://didshahr.ir/249747

11:03 :: 1401/05/06

استاندار اردبیل از راه‌اندازی سامانه اطلس سرمایه‌گذاری استان اردبیل جهت ارائه اطلاعات لازم به سرمایه‌گذاران در آینده نزدیک خبر داد.

سید حامد عاملی

در شورای گفت‌‌وگوی دولت و بخش خصوصی استان اردبیل، سامانه اطلس سرمایه‌گذاری استان بررسی و دستگاه‌های دولتی موظف به ثبت پتانسیل‌های سرمایه‌گذاری استان در این سامانه شدند.

سیدحامد عاملی، استاندار اردبیل در این نشست با تقدیر از مجموعه اقتصاد و دارایی استان در آماده‌سازی سامانه اطلس سرمایه‌گذاری اردبیل اظهار کرد: اولین انتظار ما از این مجموعه معرفی فرصت‌ها و ظرفیت‌های سرمایه‌گذاری استان است تا سرمایه‌گذار به‌واسطه این اطلاعات و آشنایی با داشته‌های استان به سهولت تصمیم‌گیری کند.

تعیین مهلت ۱۵ روزه برای ثبت اطلاعات دستگاه‌ها در اطلس سرمایه‌گذاری

وی افزود: این هدف نیازمند این است تا زیرساخت‌ها و پتانسیل‌های استان اعم از شهرک‌های صنعتی، مناطق اقتصادی و آزاد، شهرک‌های گلخانه‌ای، دامپروری، کشاورزی و فرصت‌های سرمایه‌گذاری در حوزه گردشگری برای احداث مجموعه‌های بوم‌گردی، دهکده‌های توریستی، مکان‌یابی برای ایجاد هتل‌های چندستاره و اطلاعات اولیه در رابطه با صنایع و معادن نیز در سامانه به‌صورت کامل مشخص و ارائه شود.

استاندار اردبیل با تاکید بر این‌که دستگاه‌های اجرایی مرتبط با این سامانه موظف هستند تا ۱۵ روز آینده پتانسیل‌‌ها و مشوق‌های سرمایه‌گذاری خود را در این سامانه ثبت کنند، ادامه داد: پس از ثبت اطلاعات اولیه پتانسیل‌های سرمایه‌گذاری و زیرساخت‌های مورد نیاز سرمایه‌گذاری در این سامانه، برای شناسایی و رفع کم و کاستی‌ها، این سامانه به‌صورت آزمایشی مورد استفاده قرار گرفته و پس از آن راه‌اندازی می‌شود و سیستم مدیریت داده‌های این سامانه و نظارت بر آن نیز با مجموعه اداره‌کل امور اقتصادی و دارایی استان است.

سید حامد عاملی:راه اندازی سامانه اطلس سرمایه گذاری در اردبیل

راه اندازی سامانه اطلس سرمایه گذاری در اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/249747

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *