http://didshahr.ir/249725

06:12 :: 1401/05/05

شهردار مشگین‌شهر گفت: حمله سگ هار هشت نفر از شهروندان مشگین‌شهری را راهی بیمارستان کرد.

سگ

تسنیم: مهرتک مدیر شبکه بهداشت و درمان شهرستان مشگین‌شهر  اظهار داشت: از ابتدای امسال 151 مورد حمله سگ‌های ولگرد ‌‌در محیط روستایی و 24 مورد در محیط شهری استان گزارش شده که آمار قابل توجهی محسوب می‌شود.

وی با بیان اینکه در طول 24 ساعت گذشته 11 ‌حمله سگ‌های ولگرد گزارش شده است، افزود: فقط در یک مورد،‌ سگی ولگرد به 5 نفر حمله کرده بود که به همه این افراد‌ واکسن هاری تزریق و 2 نیز در بیمارستان بستری شد‌ند‌.

علی مسیب‌زاده شهردار مشگین‌شهر نیز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم با اشاره به حمله‌ سگ‌های به شهروندان در این شهر گفت: ‌‌حوادث مشابهی در استان‌های دیگر و در حاشیه شهرها به دلیل ازدیاد جمعیت سگ‌های ولگرد رخ داده بود که در این زمینه‌ با تماس ‌شهروندان،‌ یگان حفاظت محیط زیست و عوامل انتظامی وارد عمل شدند تا نسبت به جمع‌آوری سگ‌های ولگرد اقدام کنند.

وی با اشاره به حمله سگ‌های ولگرد به ‌کودکان در این منطقه تصریح کرد: متاسفانه سگ‌های ولگرد ‌امنیت شهروندان را به مخاطره‌ انداخته‌اند لذا از مردم می‌خواهیم غذارسانی به این حیوانات خودداری کنند.

وی با بیان اینکه جمع‌آوری سگ‌های ولگرد با همکاری یگان حفاظت محیط زیست و عوامل انتظامی انجام می‌شود، تصریح کرد:جمع‌آوری حیوانات بلاصاحب مزاحم بر عهده شهرداری‌ها و بخشداری‌هاست.

جزئیات حمله سگی هار به 8 نفر در مشگین شهر

جزئیات حمله سگی هار به 8 نفر در مشگین شهر

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/249725

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.