http://didshahr.ir/249615

12:20 :: 1401/05/03

نماینده مردم گرمی مغان و انگوت در مجلس شورای اسلامی گفت: از محل اعتبارات ماده ۱۸۰ در اختیار نمایندگان مبلغ ۲۰۰ میلیارد ریال برای پروژه‌های عمرانی در بخش راه‌سازی، آب شرب، طرح هادی روستای و عمران شهری هزینه می‌شود.

ولی اسماعیلی

ولی اسماعیلی در بازدید از محورهای مواصلاتی موران گرمی اظهار داشت: تخصیص 200 میلیارد ریال اعتبار از محل اعتبارات ماده 180 در اختیار این مجموعه قرار گرفته است.

نماینده مردم گرمی مغان و انگوت در مجلس شورای اسلامی از تخصیص 200 میلیارد ریال اعتبار برای طرح‌ها و پروژه‌های عمرانی حوزه انتخابیه خود خبر داد و گفت: از محل اعتبارات ماده 180 در اختیار نمایندگان مبلغ 200 میلیارد ریال برای پروژه‌های عمرانی در بخش راه‌سازی ،آب شرب، طرح هادی روستای و عمران شهری هزینه می‌شود.

وی با اشاره به توسعه راه‌های مواصلاتی بخش مرزی موران گفت: در سال گذشته مبلغ 100 میلیارد ریال برای راه گرمی به مرکز بخش موران به طول 10 کیلومتر تخصیص داده شده و در حال اجرا است که پیشرفت خوبی دارد و از محل اعتبارات سال‌جاری نیز مبلغ 50 میلیارد ریال برای فاز دوم پروژه اعتبار پیش‌بینی شده است که شروع فاز دوم از مرکز شهر زهرا به طرف گرمی خواهد بود.

اسماعیلی افزود: از اعتبارات در اختیار برای پروژه‌های آب شرب، راه‌سازی، عمران شهری، طرح‌های هادی روستایی، سالن‌های ورزشی و غیره برای شهرستان‌های گرمی و انگوت پیش‌بینی شده است و انتظار داریم دستگاه‌های اجرایی برای جذب اعتبارات ملی با استفاده از ظرفیت‌های مدیران کل استانی تلاش کنند.

ولی اسماعیلی:خبر خوش نماینده گرمی برای اهالی این شهرستان

خبر خوش نماینده گرمی برای اهالی این شهرستان

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/249615

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *