http://didshahr.ir/249610

11:13 :: 1401/05/03

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی منطقه اردبیل گفت: با توجه به افزایش بیش از حد دمای هوا در اولین ماه از فصل تابستان، کارکنان انبارهای نفت مرکز و شهرهای شمال و جنوب استان اردبیل بطور مستمر عملیات تامین و توزیع فرآورده های نفتی را بی وقفه انجام میدهند.

حجت مدنی
سید حجت مدنی گفت: در فصل تابستان همزمان با افزایش گرما، افزایش ترددها و استفاده خودروها از کولر شاهد رشد مصرف هستیم و براساس اعلام اداره کل هواشناسی استان در چند روز اخیر دمای 38 درجه در شهرهای استان به ثبت رسیده و در این هوای گرم طاقت فرسا کارکنان عملیاتی انبارهای نفت مشغول سوخترسانی هستند.

مدنی افزود: با توجه به شروع تعطیلات تابستانی و کمرنگ شدن ویروس کرونا، پیش بینی میشود امسال شاهد این خواهیم بود که مصرف سوخت فرآورده های نفتی و CNG در طول تعطیلات تابستانی نسبت به روزهای عادی افزایش یابد که در این خصوص تمهیدات لازم اندیشیده شده است و تیم های بازرسی و کنترل نظارت بر عملکرد جایگاههای منطقه دراین مدت بطور شبانه روزی ، کنترل مجاری عرضه را به عهده دارند.

مدنی گفت: در این روزهای گرم تابستان که مصرف برق نیز شیب تند به خود گرفته، تامین سوخت نیروگاه های تولید برق منطقه در اولویت قرار دارد.

وی تصریح کرد: در پی افزایش دما و گرم شدن بیش از حد هوا شهروندان عزیز در رابطه با نگهداری مواد سوختی از قبیل بنزین و غیره… داخل ظروف اکیدا خودداری نمایند تا شاهد حوادث ناگوار مانند انفجار در داخل و خارج وسایل نقلیه نباشیم.

سید حجت مدنی:تداوم سوخترسانی بی وقفه در منطقه اردبیل

تداوم سوخترسانی بی وقفه در منطقه اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/249610

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *