http://didshahr.ir/249577

07:49 :: 1401/05/02

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده تا ۲ سال آینده تمامی مدارس کانکسی و سنگی در استان جمع‌آوری می‌شود و ایجاد فضاهای استاندارد در استان در دستور کار قرار گرفته است.

معلم مدرسه

حسن محمدی‌ادیب در بازدید از مدارس شهرستان کوثر اظهار داشت: برنامه‌ریزی‌های به عمل آمده تا 2 سال آینده تمامی مدارس کانکسی و سنگی در استان جمع‌آوری می‌شود و ایجاد فضاهای استاندارد در استان در دستور کار قرار گرفته است که این موضوع به نوبه خود حائز اهمیت و اساسی است.

وی بیان کرد: از محل محرومیت‌زدایی و هدفمندی یارانه‌ها برنامه‌ها اجرایی و عملیاتی می‌شود که به همین منظور استفاده از فضاهای آموزشی ایمن و استاندارد در دستور کار قرار گرفته است که در این زمینه تمهیدات لازم به عمل آمده و انتظار می‌رود با همکاری پیمانکاران نوسازی مدارس را رقم بزنیم و با سرعت و کیفیت مناسب احداث واحدهای آموزشی را تسریع بخشیم.

مدیرکل نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس استان اردبیل گفت: درصدد هستیم قبل از دهه فجر واحدهای آموزشی را به آموزش و پرورش تحویل دهیم و با ایجاد فضای سالم و مستحکم اسباب افتخار کشور را در حوزه آموزش و پرورش را فراهم کنیم.

محمدی‌ادیب تصریح کرد: ساخت مدرسه باکیفیت سیستم گرمایشی استاندارد در دستور کار قرار گرفته که در این زمینه ایمنی و سلامت دانش‌آموزان مورد توجه قرار گرفته است که در این زمینه رفع محرومیت به عنوان رویکرد اصلی در توسعه فضاهای آموزشی مد نظر است که به همین منظور بهره‌گیری ساکنان مناطق روستایی و محروم از مزایای مدرسه ایمن در دستور کار قرار گرفته است.

وی اظهار کرد: به تناسب شرایط مدرسه باکیفیت دانش‌آموزان تمهیدات لازم به عمل آمده و در این زمینه تخریب مدارس کهنه و برچیدن مدارس کانکسی و سنگی و جایگزینی مدارس ایمن برای کمک به امر تحصیل جزو اولویت‌های اساسی و مهم است.

حذف مدارس کانکسی در اردبیل

حذف مدارس کانکسی در اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/249577

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *