http://didshahr.ir/249535

02:51 :: 1401/05/01

وثوقی فعالیت ۱۳هزار و ۵۵۰ دستگاه ناوگان باری در استان اردبیل را یادآور شد و تصریح کرد: ۱۲هزار راننده پرتلاش در بخش حمل‌ونقل کالای استان فعالیت می‌کنند.

کلیم الله وثوقی

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل گفت: طی ۴ ماه گذشته، یک میلیون و ۳۱۰هزار تن کالا در استان اردبیل جابه‌جا شده است.

کلیم‌اله وثوقی در بازدید از شرکت‌های حمل‌ونقل شهرستان‌های پارس‌آباد و بیله‌سوار اظهار کرد: طی ۴ ماه گذشته، یک میلیون و ۳۱۰هزار تن کالا در استان اردبیل جابه‌جا شده که بیش‌ترین جابه‌جایی کالای استان از شهرستان‌های اردبیل، پارس‌آباد، نمین و بیله‌سوار بوده است.

وی از صدور ۹۶هزار برگ بارنامه در استان اردبیل خبر داد و افزود: وضعیت حمل‌ونقل کالا و بار در استان اردبیل کاملا عادی و روان است.

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای استان اردبیل ادامه داد: محصولات کشاورزی، سیمان، آب معدنی، آهن، انواع چوب و سوخت، عمده کالاهای جابه‌جاشده استان اردبیل در ۴ ماه گذشته بوده است.

وثوقی فعالیت ۱۳هزار و ۵۵۰ دستگاه ناوگان باری در استان اردبیل را یادآور شد و تصریح کرد: ۱۲هزار راننده پرتلاش در بخش حمل‌ونقل کالای استان فعالیت می‌کنند.

وی با بیان این‌که در قالب کمیسیون ماده ۱۲ نظارت ویژه بر عملکرد شرکت‌های حمل‌ونقل انجام می‌شود، گفت: از مردم، رانندگان و صاحبان کالا درخواست می‌کنیم هرگونه شکایات خود را از طریق سامانه ۱۴۱ جهت رسیدگی به اداره‌کل راهداری و حمل‌و‌نقل جاده‌ای استان اردبیل اطلاع دهند.

ترمینال اتوبوس

فعالیت ۱۳هزار و ۵۵۰ دستگاه ناوگان باری در استان اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/249535

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *