http://didshahr.ir/249468

07:02 :: 1401/04/30

محمود صفری اظهار کرد: ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ شهرداری را با بدهی ۵۰۰ میلیارد تومانی تحویل گرفتم.

محمود صفری

شهردار اردبیل گفت: در ۱۰ ماه مدیریت شهرداری اردبیل بیش از ۳۷۱ میلیارد تومان بدهی گذشته شهرداری اردبیل را پرداخت کردیم.

محمود صفری در جلسه رسمی شورای شهر اردبیل اظهار کرد: ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ شهرداری را با بدهی ۵۰۰ میلیارد تومانی تحویل گرفتم و در کنار آن برخی از اسناد مالی نیز در راه بود که با احتساب بدهی ۹۲ میلیارد تومانی شهرداری به بانک شهر و ۱۱۰ میلیارد تومانی به تامین اجتماعی مجموع این بدهی ها سنگین تر شد.

وی خاطرنشان کرد: در سال ۹۹ و نیمه اول ۱۴۰۰ بیش از ۶۰ میلیارد و ۷۰۰ میلیون تومان منابع مالی در شهرداری هزینه شده که بنده زمانی که شهریور ماه شهرداری را تحویل گرفتم در این ۱۰ ماه ۳۷۱ میلیارد تومان بدهی شهرداری را پرداخت کردم.

شهردار اردبیل به بدهی ۱۱۰ میلیارد تومانی شهرداری به تامین اجتماعی اشاره کرد و گفت: با پیگیری های انجام شده و حضور در سازمان تامین اجتماعی ۱۴ میلیارد تومان از بابت پرداخت جرایم تخفیف گرفتیم و برای ۳۳ میلیارد تومان پرداختی نیز اقساط بندی انجام شده است.

صفری ادامه داد: شهرداری نیز سعی می کند تا با قطعی شدن پرونده های تامین اجتماعی به ویژه در ماده ۱۰۰ تسویه بدهی ها را به صورت تهاتری انجام دهد و در کنار آن دو ملک شامل درمانگاه شهریار و محل کوره آجرپزی را به عنوان مایملک بیع معرفی کردیم تا در قبال آن بدهی شهرداری تسویه شود.

وی افزود: در حال حاضر ماهانه ۶ میلیارد تومان اقساط به شهرداری پرداخت می کنیم و امیدواریم هر چه سریعتر مسدودی حساب پیمانکاران و گرفتاری آنها رفع شود.

شهردار اردبیل گفت: ما برای گذشتگان کاری انجام نمی دهیم چون پرونده آنها دست قاضی است و احکام نهایی نیز در قبال تخلفات رخ داده صادر خواهد شد ولی در بحث انتخاب مدیران با کمبودها و نارسایی هایی روبرو بودیم که سعی کردیم افراد سالم و کارآمد را برای عرصه های مدیریتی انتخاب کنیم.

صفری به شفافیت لایحه راه اندازی دستگاه شهربازی در باغ بهشت شورابیل اشاره و اظهار کرد: از طریق ای پی سی این طرح به همراه محوطه سازی به سرمایه گذار واگذار می شود تا به صورت شفاف با در نظر گرفتن سود و زیان، مشارکت سرمایه گذاران را شاهد باشیم.

محمود صفری:شهرداری را با بدهی ۵۰۰ میلیارد تومانی تحویل گرفتم

شهرداری را با بدهی ۵۰۰ میلیارد تومانی تحویل گرفتم

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/249468

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.