http://didshahr.ir/249384

06:34 :: 1401/04/29

بهلول تکلوی کمبود اعتبارات و نیروی انسانی را یادآور شد و خواستار افزایش اعتبارات دامپزشکی شد

بهلول تکلوی

مدیر کل دامپزشکی استان با اشاره به پتانسیل بالای دامپروری و قرار گرفتن منطقه در نقطه صفر مرزی و هم مرز بودن با جمهوری آذربایجان حساسیت خدمات دامپزشکی در این منطقه را یادآور شد و ضمن برشمردن وظایف و مسئولیت های دامپزشکی در قبال تامین سلامت و امنیت غذایی و بهداشت عمومی جامعه گفت در همه حال و با در نظر داشتن دستورالعمل های بهداشتی تمام سعی خود را در حمایت از تولید کننده داشته و به پشتوانه فرمانداری تمام تلاش خود را در این راستا بکار گرفته ایم.

دکتر بهلول تکلوی کمبود اعتبارات و نیروی انسانی را یادآور شد و خواستار افزایش اعتبارات دامپزشکی شد و افزود در صورت تامین اعتبار صد درصد جمعیت دامی منطقه تحت پوشش واکسیناسیون برعلیه بیماریهای استراتژیک دامی قرار می گیرد.

حفظ و حراست از سرمایه دامی به مثابه ایجاد اشتغال و حمایت از تولید است

فرماندار شهرستان بیله سوار در دیدار مدیر کل دامپزشکی استان اردبیل گفت حفظ و حراست از سرمایه دامی به مثابه ایجاد اشتغال و حمایت از تولید است و نقش حساس دامپزشکی در این حوزه بر هیچ کس پوشیده نیست.

به گزارش روابط عمومی اداره کل دامپزشکی استان اردبیل؛ در این دیدار که در محل فرمانداری بیله سوار انجام شد مهندس صاحبعلی اصغری گفت خدمات شبانه روزی دامپزشکی را در منطقه می بینیم و از نزدیک شاهد فعالیت های این ارگان حوزه سلامت و امنیت غذایی غذایی جامعه هستیم و از هرگونه اقدامی در این راستا حمایت می کنیم.

فرماندار بیله سوار گفت تضمین سلامت و تامین امنیت غذایی جامعه الویت اصلی ماست و وظیفه دامپزشکی به عنوان متولی امردر این راستا بسیار خطیر و سنگین است.

اصغری خاطرنشان کرد اعتبارات دامپزشکی را تا حدی که در توانمان باشد تقویت می کنیم و معتقدیم تقویت اعتبارات موجب خدمات رسانی مطلوب به دامداران منطقه است.

شهرستان بیله سوار یکی از شهرستانهای استان اردبیل بوده و در قسمت شمال شرقی این استان واقع شده است این شهرستان از قسمت شمال شرقی، شرق و جنوب شرقی با خاک جمهوری آذربایجان همسایه و حدود 68 کیلومتر مرز مشترک دارد.

بهلول تکلوی:کمبود اعتبارات و نیروی انسانی مشکل اصلی دامپزشکی

کمبود اعتبارات و نیروی انسانی مشکل اصلی دامپزشکی

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/249384

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *