http://didshahr.ir/248898

11:12 :: 1401/04/16

سایت خدمات یابی در راستای تکمیل کادر خود نیازمند استخدام نیروی های متخصص در زمینه لوله بازکنی و تخلیه چاه  می باشد.

R13 131

افرادی که توانایی و مهارت لوله بازکنی  و تخلیه چاه را دارند میتوانند با ثبت درخواست خود در سایت خدماتی یابی صفحه ای را به خود اختصاص داده و با رسیدن به رتبه های برتر گوگل تعداد مشتریان خود را چند برابر کنند.

شرایط همکاری در سایت خدمات یابی :

خدمات یابی پلتفرمی برای معرفی خدمات به مردم شریف ایران است. این سایت بهترین متخصص هر شهر را در زمینه های مختلف خدماتی( رنگ کاری، گچ کاری، لوله بازکنی و تخلیه چاه، تعمیرکولر، تعمیر یخچال،نصب پمپ آب، نصب کولر گازی، آرایشگاه مردانه، آرایشگاه زنانه، برق کاری ساختمان، تمیزکاری منزل، تعمیر ماشین لباس شویی، باغبانی، سمپاشی درختان، قالی شویی، مبل شویی، خشک شویی و….)  معرفی میکند.

خدمات یابی، در این بازه زمانی نیازمند افراد متخصص و متعهدی است بتوانند کار افرادی که به دنبال متخصص لوله کش هستند را انجام دهند.

با ثبت درخواست در سایت خدمات یابی، صفحه ای به شما اختصاص داده می شود که میتوانید خود و شغل خود را معرفی کنید. تیم پشتیبانی خدمات یابی صفحه شما را با کلمه مورد نظر و هدف کسب وکار شما به رتبه های برتر گوگل می رساند و در معرض دید عموم مردم قرار میدهد.

به طور مثال اگر شما لوله کش در اهواز باشید صفحه ای برای شما ایجاد می شود که میتوانید  مشخصات و نمونه کارهای خود را در آن قرار دهید و زمانی که مردم  عبارت ” لوله بازکنی در اهواز ” را در گوگل جستوجو می کنند صفحه شما در رتبه های برتر گوگل قرار دارد.

نکته مهمی که در این مورد وجود دارد این است که  سایت خدمات یابی برای هر تخصص در هر شهر فقط یک نفر را معرفی کند. اگر شما لوله بازکنی در اهواز را ثبت کنید سایت خدمات یابی افراد بعدی که درخواست ثبت این صفحه و شغل را دارند را رد می کند و اجازه ثبت صفحه را به این افراد نمی دهد.

با این اوصاف  شما به عنوان بهترین متخصص( شرکت)  شهر خود شناخه می شوید و اعتبار شما چندین برابر می شود.

علاوه بر این تعداد مشتریان شما چندین برابر می شود چرا که هر روزه تعداد افراد زیادی به دنبال افراد متخصص  برای انجام کارهای خود در گوگل هستند. و گوگل را به عنوان منبعی معتبر می شناسند.

خدمات یابی؛ بهترین پلتفرم برای معرفی کسب وکار شماست.

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/248898

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.