http://didshahr.ir/248868

03:31 :: 1401/04/16

به گفته مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اردبیل پیوست فرهنگی پروژه ها در این استان مورد غفلت قرار گرفته است.

مدیرکل فرهنگ وارشاد اسلامی استان اردبیل گفت: پیوست فرهنگی که برای حمایت زمینه و بستر های فرهنگی است مزایا و ثمرات برای جامعه دارد اما این این پیوست در استان اردبیل مورد غفلت قرار دارد باید بازنگری شود که ما در نشست ها ومکاتبات این مطالبات اساسی فرهنگی را مطرح می کنیم تا مشکلات برطرف شود.

عبدالله بحرالعلومی در نشت مشورتی بامسئولین رسانه ها با ابراز تاسف از عقب ماندگی های زیر ساختی استان اردبیل در حوزه فرهنگی گفت عملکرد درست فعالان فرهنگی باعث تقویت حرکت ها ،برنامه ریزی های خدماتی و زیر بنای جامعه می شود که دراین زمینه اثرات کارکرد رسانه ها بالاتر از سایرفعالیت های فرهنگی نباشد یقینا” کمترنیست ولی دستگاه های اجرایی اردبیل برخلاف قانون ودستور العمل های هیات دولت به جای مطبوعات آگهی های دولتی را درسایت سامان ایران منتشر می کنند.

مدیرکل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان اردبیل این اقدام مسئولین ادارات استان اردبیل را بازدارندگی فعالیت درست رسانه ها و صدمات به جامعه عنوان کرد وگفت باید از این اقدام خلاف جلوگیری شود.

در ادامه این نشت برخی خبرنگاران گفتند سال گذشته در جلسه ای دادستان اردبیل قول داد بود اگر ارائه آگهی به جای مطبوعات از سوی هر دستگاه دولتی به سایت سامان ایران توسط مسئولین ذیربط گزارش شود با آن دستگاه متخلف بر خورد قانونی می شودولی ظاهرا”در ارسال این گزارش تا کنون کوتاهی گردیده است.

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/248868

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *