http://didshahr.ir/248523

06:56 :: 1401/04/09

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی در مراسم روز ملی صنعت و معدن دلیل تلاش برای استیضاح وزیر صمت را دغدغه‌های مردم اعلام کرد.

صدیف بدری

صدیف بدری در مراسم روز ملی صنعت و معدن در محل سالن اجتماعات اتاق بازرگانی اردبیل گفت: با توجه به دغدغه‌های مردم در مسائل گوناگون مثل وضعیت بازار و صنعت خودرو به دنبال استیضاح وزیر صنعت، معدن و تجارت بودیم.

نماینده مردم اردبیل، نیر، نمین و سرعین در مجلس شورای اسلامی افزود: مقرر شد دولت با ارایه لایحه تفکیک وزارت صمت دو وزیر را برای وزارتخانه‌های جدید معرفی کند که ما با توجه به حق رای‌گیری مجدد از استیضاح گذشتیم و من پیشنهاد می‌کنم این‌بار فاطمی امین را معرفی نکنند.

وی با اشاره به وجود شکاف بین استان اردبیل و سایر استان‌ها در توسعه صنعتی، تاکید کرد: از مدیران خواهش می‌کنم از فرصت‌های موجود مثل فرصت بودجه‌ای و هر اعتباری که به دست می‌آید نهایت استفاده را به نفع استان ببرند.

بدری خاطرنشان کرد: کارهای خوبی در استان اتفاق افتاده است و می‌توان این عملکردها را مشاهده کرد اما هنوز نسبت به استان‌های دیگر عقب‌ هستیم.

این نماینده مجلس گفت: از محل تبصره ۱۸ در بودجه ۱۴۰۰ و ۱۴۰۱ رقم مناسبی تخصیص پیدا کرده است که در حوزه صنعت می‌توان به نحو احسن استفاده کرد و من به آینده صنعت استان امیدوارم.

وی ادامه داد: بحث آذربایجان و تبادلات تجاری با این کشور فرصت مهم دیگری برای ما است که هنوز مشکلات موجود در این مسیر رفع نشده و باید این مورد را تا حصول نتیجه پیگیری کنیم.

صدیف بدری:بخاطر دغدغه‌های مردم به دنبال استیضاح وزیر صمت بودیم

بخاطر دغدغه‌های مردم به دنبال استیضاح وزیر صمت بودیم

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/248523

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.