http://didshahr.ir/248518

06:51 :: 1401/04/09

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل در مراسم روز ملی صنعت و معدن گفت: صنعتگران و تولیدکنندگان افسران بخش اقتصادی کشور هستند و همه باید از این افتخار آفرینان حمایت کنند.

 

سید عبدالله طباطبایی

سید عبدالله طباطبایی در مراسم گرامیداشت روز صنعت و معدن در محل سالن اجتماعات اتاق بازرگانی اردبیل گفت: صنعتگران و تولیدکنندگان افسران بخش اقتصادی کشور هستند و باید مسئولان و دستگاه قضا حمایت همه‌جانبه را از این افتخارآفرینان انجام دهند.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل با قدردانی از تلاش مدیران دستگاه‌های اجرایی و بانک‌ها که در عرصه‌ها و برهه‌های مختلف حمایت و پشتیبانی‌ها را از بخش تولید انجام دادند، تصریح کرد: در دوران مسئولیت باید فضا را برای حمایت همه‌جانبه مهیا کرد چرا که شیرینی مسئولیت به انجام خدمات مطلوب و رضایت‌بخش برای مردم، سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان است.

وی از فعالان بخش‌های تولیدی و صنعتی که در تامین سفره مردم و اقشار مختلف تلاش مؤثری را انجام می‌دهند، قدردانی کرد

طباطبایی ضرورت توسعه کارآفرینی و ایجاد اشتغال را برای کسب روزی پاک و حلال برای جوانان و خانواده‌ها یادآور شد و افزود: کارآفرینان ما در شرایط سخت تحریم و با مشکلات متعدد داخلی در سنگر تولید جهاد مقدسی را در کسب رزق و روزی حلال برای جوانان و گروه‌های سنی مختلف انجام می‌دهند.

دادستان اردبیل با انتقاد از تکمیل نبودن زنجیره توسعه صنایع تبدیلی و تکمیلی در اردبیل با هدف برندسازی در عرضه محصولات مختلف خاطرنشان کرد: در حالی که گندم، شیر خشک، شکر و سایر محصولات در این استان تولید می‌شود اما محصولات متعدد با برندهای مختلف با عناوین استان‌های دیگر وارد بازار شده و هیچ خبری از استان اردبیل و برند خاص آن نیست.

وی در بخش دیگری از سخنان خود اضافه کرد: در بخش گردشگری نیز همین غفلت را دچار هستیم چرا که عده‌ای گردشگری اردبیل را محدود به سرعین و آب‌های گرم آن کردند در حالی که باید در این بخش تنوع ایجاد کرده و جاذبه‌های گردشگری مختلف را برای حضور گردشگران و توریسم داخلی و خارجی مهیا کرد.

طباطبایی ضرورت خروج کشور را از اقتصاد نفتی و توجه به صنایع تبدیلی در بخش کشاورزی و صنایع بالادستی یادآور شد و اظهار کرد: همچنان پیگیری‌های مسئولان استانی در توسعه صنایع متعدد با بی‌خبری روبه‌روست چرا که به معنای واقعی در عرصه اطلاع‌رسانی از طریق روابط عمومی‌ها و رسانه‌ها موفق عمل نمی‌کنیم و این ضعف و غفلت را باید هر چه سریع‌تر برطرف کرد.

دادستان عمومی و انقلاب اردبیل تصریح کرد: باید در بخش تولید و توانمندی استان تبلیغات بیشتری شود که در این زمینه انتظار داریم تولیدکنندگان و صنعتگران نیز بخشی از منابع درآمدی خود را به حوزه تبلیغ و اطلاع‌رسانی اختصاص دهند تا اهالی رسانه و صاحبان جراید بتوانند تبلیغات مناسبی را در سطح ملی انجام دهند.

عبدالله طباطبایی:صنعتگران و تولیدکنندگان افسران بخش اقتصادی کشور هستند

صنعتگران و تولیدکنندگان افسران بخش اقتصادی کشور هستند

 

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/248518

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.