http://didshahr.ir/248444

11:34 :: 1401/04/08

عضو شوراي شهر اردبيل گفت: با توجه به ارائه خدمات مطلوب به مردم حاشیه شهر راه‌اندازي درمانگاه مناطق محروم رضايت مردم را به همراه دارد.

زهرا قدیمی

زهرا قدیمی در جلسه شورای شهر اردبیل با بيان اينكه احداث مركز درماني پارك غني‌زادگان گلمغان از اقدامات ارزنده و يادگار به جا مانده از دوره پنجم شوراي شهر است، افزود: براي ارائه خدمات به ساكنان مناطق كم برخوردار احداث اين درمانگاه در دستور كار قرار گرفت.

زهرا قديمي خاطرنشان كرد: تمام تلاش ما بر اين است تا در قالب آگهي مزايده و شرايط ارائه‌ شده انتخاب فعالان بخش خصوصي را در حوزه بهداشت و درمان شاهد باشيم تا در اين درمانگاه خدمات تخصصي به مردم ارائه شود.

وي در بخش ديگري از سخنان خود اضافه كرد:‌ بايد در نحوه قراردادنويسي به نحوي عمل شود تا بيشترين بهره و نفع به مردم و ساكنان اين منطقه رسيده و در كنار آن شهروندان نيز بتوانند از مزاياي اين درمانگاه استفاده كنند.

عضو شوراي شهر اردبيل بيان كرد: هزينه درمان در حوزه‌هاي مختلف سرسام‌آور است ولي انتظار داريم براي بهره‌مندي ساكنان مناطق كم برخوردار تعرفه‌ها تعديل شده و كاهش هزينه‌ها را شاهد باشيم.

قديمی در ادامه سخنان خود اظهار كرد: راه‌اندازي چنين مجموعه‌هاي درماني در مناطق محروم قطعا رضايت مردم را به همراه خواهد داشت كه انتظار مي‌رود اين حركت به نفع مردم ادامه پيدا كند.

زهرا قدیمی:ضرورت راه اندازی درمانگاه در مناطق محروم اردبیل

ضرورت راه اندازی درمانگاه در مناطق محروم اردبیل

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/248444

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.