http://didshahr.ir/248439

10:53 :: 1401/04/08

مدیر ستاد مبارزه با بازی‌های رایانه‌ای غیرمجاز گفت: هر گونه فروش و عرضه بازی‌های رایانه‌ای در فروشگاه‌های حقیقی جرم است و با متخلفان برخورد قانونی می‌شود.

فضای مجازی اینستاگرام

رضا رسولی در جمع فعالان بازی‌های رایانه‌ای و فضای مجازی اردبیل اظهار داشت: تولید محتوای محصولات فرهنگی ویژگی‌های خاصی دارد و بازی‌های رایانه‌ای نیز دارای شرایط ویژه‌تر هستند به طوری که انتخاب برخی ویژگی‌ها برای تغییر سبک زندگی و تاثیرگذاری بر روح و روان افراد موضوعی است که باید مورد توجه باشد و به همین منظور هر گونه فروش و عرضه بازی‌های رایانه‌ای در فروشگاه‌های حقیقی جرم است.

مدیر ستاد مبارزه با بازی‌های رایانه‌ای غیرمجاز بیان کرد: با وجود تمدن و اندیشه اسلامی که در استان اردبیل از دهه‌های گذشته آغاز شده باید در استانی همچون اردبیل رفتاری شایسته از فعالان و مصرف‌کنندگان و تولیدکنندگان بازی‌های رایانه‌ای شاهد باشیم چرا که استان اردبیل جزو استان‌های برتر در این حوزه است.

وی یادآور شد: رویکرد دولت بر این روال است که بحث صیانت به جد پیگیری شود و حقوق افرادی که با هزینه شخصی بازی تولید می‌کنند پایمال نشود و بدون رعایت حق نشر محصولی به فروش نرسد و این موضوع در حال حاضر به عنوان اولویت مهم و اساسی مطرح است و باید در دستور کار قرار گیرد.

رسولی اظهار کرد: محصولات فرهنگی باید به صورت پاک به دست مصرف‌کننده برسد و نظارت بر فضای مجازی و فروشگاه‌های اینترنتی به شکل اساسی و قابل توجه باشد.
وی عنوان کرد: تمامی تولیدات و فروش محصولات بازی‌های رایانه‌ای باید در چهارچوب قانونی باشد و فروشندگان این محصولات نیز قوانین و استانداردهای لازم را دریافت کرده باشند.

مدیر ستاد مبارزه با بازی‌های رایانه‌ای غیرمجاز همچنین گفت: سال گذشته 300 هزار بازی یارانه‌ای غیرمجاز در یکی از انبارهای تهران کشف شد که بزرگترین کشف بازی‌های غیرمجاز را داشتیم.

300 هزار بازی یارانه‌ای غیرمجاز کشف شد

300 هزار بازی یارانه‌ای غیرمجاز کشف شد

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/248439

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.