http://didshahr.ir/248414

09:07 :: 1401/04/07

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس شورای اسلامی از اختصاص اعتبار ۵۰ میلیارد تومانی برای رفع محرومیت زدایی در این شهرستان خبر داد و گفت: با بهره‌گیری از این اعتبار آبرسانی به ۲۱ روستا در دست اقدام است.

محمود عباس زاده

محمود عباس‌زاده مشکینی اظهار داشت: به معنای واقعی در طول چهار سال گذشته در مشگین شهر اتفاقات خوبی افتاده و این شهرستان به یک کارگاه سازندگی تبدیل شده است.

وی افزود: در حال حاضر 50 درصد مشکلات شهرستان حل شده ودر مشگین‌شهر ثابت شد که شایسته سالاری به چه اندازه می‌تواند گره‌گشای مسائل و مشکلات باشد. در این راستا می‌توان به آغاز تمام پروژه‌های کلان در مشگین‌شهر اشاره کرد.

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس ادامه داد: نهادهای محرومیت‌زدایی نظیر بنیاد علوی و بنیاد مستضعفین برای نخستین بار به مشگین شهر آمده و محرومیت‌زدایی در دو بخش محروم شهرستان به این دو نهاد تحویل داده شده است.

عباس‌زاده اظهار کرد: در حوزه راه چهار بانده مشگین شهر به اردبیل در طول بیش از 10 سال گذشته فقط 50 درصد پیشرفت فیزیکی داشت که در طول این دو سال نزدیک به بیش از 90 درصد پیشرفت فیزیکی را شاهد هستیم که به‌زودی افتتاح و به بهره برداری کامل خواهد رسید.

وی افزود: آغاز عملیات اتوبان مشگین شهر به اهر یکی از طرح‌های مهم و زیربنایی بوده و از مطالبات اصلی اهالی شهرستان در چند سال گذشته بود که کلنگ زنی و آغاز شده است
نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس ادامه داد: کار تصفیه خانه شهید سلیم زاده اخیراً پیمان سپاری شده و پایاب سد سبلان که 20 سال به عنوان معضلی جدی به نماد ناکارآمدی تبدیل شده بود در حال کار بوده و تا عید به اتمام خواهد رسید.

عباس‌زاده افزود: در رضی و بخش ارشق بحث منطقه آزاد را پیگیر هستیم و با دستور وزیر قرار است در آن بخش یکهزار لیتر در ثانیه آب زیر زمینی برداشت شود که به اقتصاد کشاورزی منطقه کمک شایانی خواهد کرد.

وی تصریح کرد: از ردیف محرومیت زدایی 50 میلیارد تزریق شده است که در مشگین شهر بحث آب 21 روستا را پیمانکاران سپاه به سرعت در حال انجام است و پروژه ژئوترمال(زمین گرمایی) در 20 سال گذشته به نماد ناکارآمدی تبدیل شده بود که در تلاش هستیم امسال با بهره‌گیری از ظرفیت برق را وارد مدار کنیم.

نماینده مردم مشگین‌شهر در مجلس ادامه داد: در حوزه زیر ساخت ها نظیر برق در مشگین شهر پست 230 کیلو وات نداشتیم که اکنون در این خصوص پیشرفت فیزیکی بیش از 60 درصد را شاهد هستیم و با تکمیل آن مشکلات مجموعه‌ای نظیر کامیون‌سازی برطرف می‌شود.

عباس‌زاده افزود: کار تبدیل سیم‌های مسی به کابل خود نگه دار در سطح شهر به اتمام رسیده و در مناطق روستایی نیز این مهم رقم خورده و روکش آسفالت مسیر قوشا نزدیک به 28 کیلومتر،مشیران نزدیک به 60 کیلومتر و امیر کندی در حوزه راهداری در حال انجام است.

محمود عباس زاده:اختصاص ۵۰ میلیارد تومانی برای رفع محرومیت زدایی در مشگین شهر

اختصاص اعتبار برای رفع محرومیت زدایی در مشگین شهر

  • لینک کوتاه
  • https://savalankhabar.ir/248414

اشتراک این خبر :

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.